Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın casminim.
Nasıl gidiyor mutfak işleri biraz alisabildin mi glutensiz hazırlıklara
günaydın canımın içi

alıştım çok şükür, püf noktalarını da öğrendim, bu zamana kadar üşendiğim için yapmadığım herşeyi yapar oldum

sadece hamur iişlerinde şekil vermeyi gerektiren şeyleri mesela simit, paskalya çöreği gibi yapamıyorum çünkü glutensiz hamurların baya ele yapışıyor olması gerekiyor güzel bir kıvam olması için o yüzden şekilli şeyler yapılamıyor, onları da şekilsiz yapıyorum

@zeynepkk Elhan
Dün yoldan geldik tam iftar vakti curcunaydı yazacak fırsatım olmadı
Dünün menüsü
Sahur
2 sigara böreği
1 haşlanmış yumurta
Zeytin peynır domates salatalık
Çay
İftar
2 köfte
2 sucuk
3 kanat
Salata
2 sıkım çiğ köfte
Ara
Kahve
Nestle nesfit yarısı
Su coook az içtim 1 litre

Evet çok uyuyorum ayikamiyirum çoğu xamn bana bir hafta demişti ,6 gün olmuş birgün daha kullanayım çok teşekkür ederim

Hepsi üst üste geliyo gerçekten ne , zaman sabaha kadar deliksiz uyuyacağız çok merak ediyorum
Bende iki kizimi pespese yaptim ozamanlar ayni seyleri dusunuyordum ne zaman deliksiz uyuyacagim diye kizlarim suan 14-12 yasindalar zaman oyle hizli geciyorki anin tadini cikar canim hizli buyuyorlar

Merhaba kızlar,
Anca gelebildim sabah sporu ev işi derken bu saat oldu.. şimdi kızımı almaya geldim onu beklerken sizlere bakayım dedim..
Ne pişirsem derdine düştün mantar sote yapayım diyorum .. bi 10 gün geçse biraz midem küçülse daha rahat edecem ... aynaya baktıkça aferim ada niye kendine hiç dur demedin diye söyleniyorum

Bende iki kizimi pespese yaptim ozamanlar ayni seyleri dusunuyordum ne zaman deliksiz uyuyacagim diye kizlarim suan 14-12 yasindalar zaman oyle hizli geciyorki anin tadini cikar canim hizli buyuyorlar
Ne zaman uyudunuz peki gerçekten ya internete bakıyorum bebeğin tüm gece deliksiz uyuması lazım diyo benimki asla uyumuyo babası gibi uyku sevmeyen bebek hep öyle mi gider diye korkuyorum birazcıkben eskiden 10 saat uyuyunca anca uykumu alırdım şimdi 3 4 saat ya uyuyorum ya uyuyamıyorum

Aynen canım zaman çok çabuk geçiyor benim kızda 11 yaşında .... ama bebeklik halini çok özlüyorum... büyüdükçe içlerinden canavar çıkıyor

Uyku sevmeyen cocukta zor tabi gunduzleri o uyuyunca sende uyumaya calis dinlenmeye calis 3-4 saat az tabi ama buyudukce bu uyanmalarida azalacak tabi atak zamanlari oluyor ozamanlarda da cok uyanma aglama oluyordu

Seni tanidigimda 50-60 kilolardaydin demi olsun onumuze bakacagiz hedefimiz yaz .
Yanina salata corba miss .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…