Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çocuğuna göre değişir
Benimkilerde çok uyanırdı, torunlar maşaAllah güzel uyuyor

Uyku sevmeyen cocukta zor tabi gunduzleri o uyuyunca sende uyumaya calis dinlenmeye calis 3-4 saat az tabi ama buyudukce bu uyanmalarida azalacak tabi atak zamanlari oluyor ozamanlarda da cok uyanma aglama oluyordu
Hep öyle ne yazık ki doğduğu günden beri atak hastalık diş vs olunca hiç uyumuyo sabaha kadar ayakta. Minicik haliyle nasıl dayanıyo bu kadar uykuyla aklım almıyo. İnşallah büyüdükçe düzelir 9 aylık olacak daha bir duzelme yok

Hoş geldiniz
Afiyet olsun papatyacim.

Kızlaarr konuştuk bugün diyetisyenimle 1 saat bana ıncık cıncık ne varsa sordu aklıma gelen beni rahatsız eden sevdiğim sevmediğim ne yemek varsa neleri seviyorsam alışkanlıklarım neyse hepsini hastalıklarım vs her şeyden konuştuk. Gelen listeye gözlerimden kalpler falan çıktı benim hayat ve vücut yapıma uygun olduğu için paylaşmamı istemedi ama zaten ben her gün yediklerimi yazıyorum size.
Şimdi adım atmaya gidiyorum söz verdim haftada 4 kez 8000 adım atacağım inşallah bugün ağrı beni dürtmemişken yapayım elimden geleni

Dün menü unutmuşum özür dilerim.
19 mart
Sahur
3 hurma 1 bardak süt

İftar
1 kase mercimek çorbası
3 kaşık pirinç pilavı
Tepsi kebabı
2 dilim kadar pide
Salata
Zeytin salatası
1 hurma

Saat 20.30 gibi 1 dilim revani ile çay
Su 1.5 lt

Elhan zeyneppk

Aynn demi ergenlik cok fena
Ayy hemde çok fena daha 11 yaşında çok erkenden tepkileri değişiyor... sabır çekiyorum 3 dk sonra tepki verdi diye gelip boynuma sarılıyor... bazen gün içerisinde 10 kere küsüp 10 kere barışıyoruz... kızım koç burcu ben kova ....koçlar çok zormuş yaaa inşallah ilerde sakin olur ...

hadi hayırlı olsun o zaman canımm, enerjini baya yükseltmiş belli, maşallah

Hadi hayırlı olsun , bol eksi getirsin

benim kızım da koç burcu ve nisanda 11 olacak, ön ergenlik midir nedir canımıza okuyor

her gün ama istinasız her gün bir mevzumuz var

tepkileri çok aşırı ve çok ani gerçi bu huyu babasına benziyor zaten huylarının neredeyse tamamı babasına benziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…