Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Her hafta kilo gidecek diye bişey yokki metabolizma hep istediğimiz gibi çalışmıyor bazen arada bunlar normal yinede eksi gelmende güzel bu arada geçmiş olsun canım
Öyle canım bazen kilitliyor vücut kendini. Bu hafta sasirtalim dedi . Bakalım ne kadar şaşıracak vücudum
Tebrik ederim eksi eksidir 1 paket margarin gitmis diye düşününce fazla geliyor☺
Aslında 750 gram yağdan kaybetmişim. Su oranım artmış. Yağdan gidince sevinmedim değil.
Tebrikler az da olsa eksisin güzel bişey

İnsAllah canım afiyet olsun sana da
Teşekkürler canım
Sibelcim tebrik ederim az bile olsa eksi harika birşey

Maşallah eksin çok iyi tebrik ederim canım

Maşallah nergiscim bu hafta süper ekşi görmüşsun artık kış boyu korumada kalırsın tebrik ederim seni
Teşekkürler canım

Günaydın canlar elimde birkilo kadar tatlikabagi var onu nasıl tuketebilirim geçenlerde tatlısını yaptım ama şeker girdiği için vicdanım rahat etmiyor cunku kendimi zor çekiyorum yememek iicin
Sana link atayım. Diyetisyen vermişti bana o şekilde yap. Ben yaptım mi yapmadım daha bende

28 Eylül Cumartesi kilo bildirimi

Geçen Hafta: 84.6
Bu hafta :83.4
Fark : -1.200
Yuzdelik: %1.42Eki Görüntüle 3484415
LenaG Cicekbocekkaktus @Mthn83
Cok güzel bir eksi tebrik ederim
Harika bir eksi gunde 1 menu bildirmek icin de mi gelemezsin istersen takimdan ayrilmaya hemen karar verme
afiyet olsun ,bugun guzel bir eksi gelir diye düşünüyorum

Kaptanlarım geçen hafta
66.20
Şimdi 65.75
-0.450

Salı da 65.75 dim snaırım yani cumartesiden salıya veriyorum sonra al ver al ver cumartesi yine eksi çok şükür ama 1-2 kg lar yok

En azından 65.75 ile kapattım bu haftayı

Ben 1 hafta hazırlıkta kalmak istiyorum
2-3 gün misafirler olacak sonra dikkat edeceğim cumartesi geri geleyim takıma etkim olmasın çok uzaklaşmayacağım

Çünkü burası olmasa 65i görmezdim hala 67-68 takılırdım

Burası gerçekten otokontrol sağlıyor

LenaG Cicekbocekkaktus

Eklentiler

• IMG_8034.jpeg
    49,1 KB · Görüntüleme: 5
Tebrik ederim artiyi eksiye cevirmissin. Adacayi adet sökmeye yardımcı olabilir ( tabi emzirmiyorsan )

Bak artik 65sin haaa tebrik ederim onemli olan cunartesiden cumartesiye . Bence kal , 3 gun ye en fazla sali arti cikarsin ne olacak. Hadi kal kal 64u de görelim misafire ragmen nasil kilo verilir gösterelim

Sibelcim tebrik ederim az bile olsa eksi harika birşey

Maşallah eksin çok iyi tebrik ederim canım

Maşallah nergiscim bu hafta süper ekşi görmüşsun artık kış boyu korumada kalırsın tebrik ederim seni
Teşekkürler canım benim ayyy ınsalhhh kalabilsem ama zor gibi
Günaydın canlar elimde birkilo kadar tatlikabagi var onu nasıl tuketebilirim geçenlerde tatlısını yaptım ama şeker girdiği için vicdanım rahat etmiyor cunku kendimi zor çekiyorum yememek iicin
Çorbası da güzel oluyor süt ile
Harika bir eksi gunde 1 menu bildirmek icin de mi gelemezsin istersen takimdan ayrilmaya hemen karar verme
Sağol canım misafir olunca dikkat edemem biliyorum kendimi Hem psikolojik olarak biraz iyi değilim ama sık sık uğrarım yinede

Afiyet olsun keşke poğaçalar ekmek gibi olsa ama çok az yemişsin zaten
27 Eylül Cuma
Kahvaltı

2 dilim peynir
4 zeytin
Domates,salatalık,marul
2 dilim tbe
Akşam
Bol etli 2 dolma
Salata
2 yk yoğurt
Su 2 lt
Spor yok
Cicekbocekkaktus
Çok iyi olmuş hatta ara öğün bile olurdu afiyet olsun
Afiyet olsun yanında bar taşımak mantıklı bence tek bir fileto kızartmada sorun yok canım
Pazartesi gideceğim inşallah ya bugün baya korktum ağladım ya düşseydim çocuğa bişey olsaydı evde yanlızım bayılsam diğer çocuk var nolcak diye baya endişelendim
Geçmiş olsun canım ihmal etme dr u
Afiyet olsun hem beyaz peynir hem 50 gr kaşar fazla olmuş ama akşamki plan olduysa dengelenmiş
Afiyet olsun canım çok erken kapatıyorsun bence 18:30-19:00 birşeyler atıştırmalısın
Oldukça hafif olmuş afiyet olsun
Selam kızlar
Sabah yok öğle döner bir dikim ekmek salata

Akşam yeşil fasulye bir ayva ve bir avuç fıstık
Sitare55 LenaG
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun k.fasulye+bulgur+ayran inşallah şişlik olmamıştır
Günaydın ablacım inşallah güzel bir eksi görelim
Herkese günaydın.
Günaydııın
Dünkü menümü yazayım . Akşam sizdim kaldım yine uykuya yenildim.
Kahvaltı
2 adet haşlanmış yumurta
Akşam foto ile ekte
LenaG Sitare55
Afiyet olsun sabahları özellikle biraz eksik kalıyor gibi ama akşamki tabak güzel olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…