Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun, menün ve sporların çok güzel.
Afiyet olsun canım çok güzel menü.
Afiyet olsun canım güzel menü.
Afiyet olsun canım ama bana çok az geldi, sanki doyurucu hiçbir şey yok gibi. Adımların çok güzel.
Afiyet olsun canım güzel menü. Bakalım bu tek öğünler bize fayda sağlayacak mı.
Afiyet olsun canım, menünü beğendim. Ekmek kadayıfı hem canımı çektirdi hem de azıcık düşündürdü, daha hafif bir tatlı olabilirdi.
Afiyet olsun canım güzel menü.
Öncelikle yeni düzenin için kolaylıklar diliyorum canım, Allah yardımcın olsun.
Sahur olmadığı için toplam kalori günü tamamlamış olabilir ama akşam 1 tabak makarna ile 4 dilim baklava uygun değil canım. İkisi de çok daha az miktarlarda olabilirdi.
Bugün ki menü sahur yok
İftar 18.07
3 4 yk çökelekli biber kavurma
Domates salatalık
2 yk sucuklu yumurta
1 zeytin
Turşu
Pide 1 elimden biraz büyük

Su 2 lt olur en az
500 ml bitki çayı
Elhan
Afiyet olsun canım, bu menü daha iyi olmuş.

ellerine sağlık canımm

İyi canım sadece çok huzursuz baktım internetten atak haftasi diyo sanırım o yüzden böyle oldu beni asla bırakmak istemiyo iki gecedir uyku da uyuyamıyorum inşallah geçer bir an önce
Atak dönemleri zor maalesef ama büyüyorlar işte. Dişler falan da huzursuz ediyor olabilir canım.

Evde iki kedi var koltuk kapmaca oynuyoruz LenaG sen 6 kediyle ne durumdasin Eki Görüntüle 3403821

Ama tam üzerine yatmak isteyecekleri bir şey var koltuğun üstünde bırakırlar mıı
Yatak odası onların izin verirlerse kıvrılıyoruz yanlarına, salonda Allahtan masanın altına girip sandalyelere yatıyorlar 2 koltuk var onları bize bıraktılar orda oturuyoruz

Geçmiş olsun Odasına mümkünse hava temizleyici alabilirseniz onun da faydası olacaktır.

Markası bu bu tam olarak öksürüp duruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…