Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrik ederim canım nasıl gitmiyor gayet istikrarlı bir şekilde eksi geliyorsun
Yediklerime gerçekten dikkat ediyorum ama yavaşladı kg vermem sanki
600 gr az bi eksi değil canım haksızlık etme kendine
Öyle tabi cnm da 9lu rakamlardan sıyrılmak istiyorum sanırım biran evvel ondan canm sıkılıyor
Teşekkür ediyorum kaptanim

Günaydııınn kızçeler

Geçen cumartesi 90.45
Bugün 89.90 (aslında perşembe 89 dum ama regl olunca böyle oldu yine de eksi gelmesine sevindim)

Fark - 0.550

Sitare55
Baya byyyy 90.lar Hoşgeldin 80 ler tebrikler
Kilo bildirimim
LenaG Mthn83 Cicekbocekkaktus
Gecen hafta 72.8
Bu hafta 72.4
Fark - 400 Eki Görüntüle 3484488
İki hafta çok verince bu haftaki az geldi gözüme ama önemli olan yolda olmak
400 az mı canım benim tebrikler

Cok güzel bir eksi tebrik ederim

Harika bir eksi gunde 1 menu bildirmek icin de mi gelemezsin istersen takimdan ayrilmaya hemen karar verme

afiyet olsun ,bugun guzel bir eksi gelir diye düşünüyorum
Regle 1 gün var birde yediğin hurmalar durumu(halka tatlısı) ama yine de iyi geliyor şimdi kaptanım
Perşembeden sonra kesin denge saglamm lazımdı kaptanım

Yediklerime gerçekten dikkat ediyorum ama yavaşladı kg vermem sanki

Öyle tabi cnm da 9lu rakamlardan sıyrılmak istiyorum sanırım biran evvel ondan canm sıkılıyor

Teşekkür ediyorum kaptanim
Canım su miktarını takip edemedim ama şöyle ki ben 3 litre nin altında içince ve bitki çayı içmeyince açlıktan ölsem kilo veremiyorum aslında bu hepimiz için geçerli bak görüceksin bir dene daha öncede söylemiştim 5 ay önce tam 1 Mayısta 110 ile başladım sende kışın 70 li rakamlarda olucaksın yeterki inanalım ve isteyelim pes etmek yok ona göre bak burada bir kaç arkadaşımız hipotroid hastası yani troidlerimiz çok az çalışıyor her sabah hapımız var kaptaniçem de aynı şekilde o kızçede kaç kilo verdi yeterki isteyelim her günümüz yeni bir başlangıç olsun ve bugün başlıyoruz ayrıca tebrik ederim kilo vermen durmuş falan değil gayet istikrarlı ilerliyorsun belki 60 larda kilomuz biraz sabit ilerleyebilir

canım benim çok geçmis olsun Rabbim en kısa sürede şifası versin insa tüm dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…