Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Markası bu bu tam olarak öksürüp duruyorum
Canımcım geçmiş olsun,havalarda etkiliyor öksürüğü bendede hep oluyordu,atom çayı aldım kesme şeker gibi 2 tane sıcak suya atıp içiyordum çok faydası oldu.Özellikle kuru öksürüğe çok iyi geliyor,içimde baharat var içimide gayet güzel.

Ayy yazmissin. Sabah yazmayinca küstürdum sanirim dedim :KK43: senin yazdifin zamanda cocuklari uyutuyordum. Sonra da biraz uyuyakalmism. Uyandim ama yemedim merak etme :KK68:

Tamam alicam evde bitmis her aciktigimda havuc kemircem :)
Sen bizim biricik bethimizsin küser miyim hiç :KK74:
Dibe vurup iyi bir sıçrayış yapmanı bekliyorum. :dua: Havuç dışında salatalık, limonlanmış marul göbeği de seni oyalar.

Tamam yapicam canim aslinda sabah kahvalti yaptim onu da atmak istiyorum ama cok ozenerek degilde canimin istediklerinden koydum. Arkadaslar oruclu diye aksam atayim mi?

Ramazan ayi diye b nde burada paylaşmaktan cekiniyorum biraz..sana instadan aticam yediklerimi😘🌸 birbirimize destek olalim

Simdi eliptikteyim 10:30 gibi ilk öğün 🌸
Bence burada paylaşabilirsiniz gün içinde elimizde telefon varsa milyon görsel çıkıyor karşımıza. Dağ başinda miyiz kendimizi her şeyden soyutlayalim rahat olun ☺️ Ama merak ediyorum ne yediniz diye bana ne :63:

Super canim afiyet olsun 💗

Iftar fazla olmus sende farkindasindir .Afiyet olsun canim 💗

Eksilmem yetmedi saglik olsun takim olarak cumartesiye gumbur gumbur gelecegiz insallah 💗

Tesekkur ederim canim 💗

Super bir menu afiyet olsun canim adim biraz daha olsaydi tadindan yenmez olurdu 💗
Evdeyim ya bebişle bu kadar oldu kaptancım 🥹 havalar düzelse de yürüyüşler yapsak 🥳

Kortizon yokmuş canm yarından itibaren icmiyecegim inşallah duzelir
Ben de alerji ilacı içiyorum kortizon yok benimkinde de ama uyku dışında bir yan etkisini görmedim.
Bence dr a danışmadan bırakma baya fark ediyor çünkü bırakınca 2 gün içmesem ben baya kötü oluyorum

X