Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1000161088.jpg
Kahvaltım LenaG LenaG Sitare55 Sitare55 Jou Jou

Tebrik ederim canım :KK200: nasıl gitmiyor gayet istikrarlı bir şekilde eksi geliyorsun :KK60:
Yediklerime gerçekten dikkat ediyorum ama yavaşladı kg vermem sanki
600 gr az bi eksi değil canım haksızlık etme kendine 😊
Öyle tabi cnm da 9lu rakamlardan sıyrılmak istiyorum sanırım biran evvel ondan canm sıkılıyor
Her eksilen çok değerli canım tebrik ederim 🥳

Salı günü büyük bir artın vardı ondan kurtulmuşsun tebrik ederim 🥳

Artı gönderilmiş eksiye geçilmiş tebrik ederim canım benim 🥳

Vay vay vay regle ragmen yeni lig hayırlı olsun canım kaptanım 🥳

Tebrik ederim canım hiç de az değil harikasın 🥳
Teşekkür ediyorum kaptanim🌸

Günaydııınn kızçeler ❤️

Geçen cumartesi 90.45
Bugün 89.90 (aslında perşembe 89 dum ama regl olunca böyle oldu yine de eksi gelmesine sevindim)

Fark - 0.550

Sitare55 Sitare55
Baya byyyy 90.lar Hoşgeldin 80 ler tebrikler
Kilo bildirimim
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Gecen hafta 72.8
Bu hafta 72.4
Fark - 400 Eki Görüntüle 3484488
İki hafta çok verince bu haftaki az geldi gözüme ama önemli olan yolda olmak ❤️🥳
400 az mı canım benim tebrikler

Cok güzel bir eksi tebrik ederim🧿 👏👏👏💙

Harika bir eksi 👏🧿 gunde 1 menu bildirmek icin de mi gelemezsin o_O istersen takimdan ayrilmaya hemen karar verme

👌afiyet olsun ,bugun guzel bir eksi gelir diye düşünüyorum 💙
Regle 1 gün var birde yediğin hurmalar durumu(halka tatlısı) ama yine de iyi geliyor şimdi kaptanım 💙
Canım çok tebrik ederim çok güzel eksii :KK200:

Vaay harika bir eksi çok tebrik ederim :KK200:hedef te tuttuuu :halay:tabiiki izinli yazayım anneciğinle vakit geçir :KK60:

Günaydın canım inşallah :dua:

Kaptanlara yaraşır bir menü afiyet olsun :KK200:

Açarsın sen o kilidi tebrik ederim :KK39::KK200:

Günaydın maviş kaptaaannn :KK200:

Günaydın canım :KK200:

Günaydın canım :KK200: hayırlı yolculuklar

Çok iyi olmuş canım hem doyurucu hem dengeli afiyet olsun :KK200:

Başlangıcın hayırlı olsun tatlım :KK60:sağlıkla keyifle verirsin kilonu inşallah :dua:

Günaydın tomrs cum :KK200:

Canım çorbası güzel olur,oturtması da güzel olur (bildiğin patates oturtma gibi)

Günooo lotus cum ödem için ananas yesen ve bol bol suya yüklensen zaten artı da bişi değil aslında kaybediyorsundur kilo :KK200:

Tamam canım hazırlığa not aldım :KK200:

Tebrik ederim kaptan çok güzel eksi :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200: tamam hazırlığa aldım

Günaydın canım başlangıç kilonla -1.250 tebrik ederim :KK200:

Günaydın canım özlemiştik bu güzel fotoları :KK200:

Tamam canım :KK200:
Perşembeden sonra kesin denge saglamm lazımdı kaptanım 💙

Yediklerime gerçekten dikkat ediyorum ama yavaşladı kg vermem sanki

Öyle tabi cnm da 9lu rakamlardan sıyrılmak istiyorum sanırım biran evvel ondan canm sıkılıyor

Teşekkür ediyorum kaptanim🌸
Canım su miktarını takip edemedim ama şöyle ki ben 3 litre nin altında içince ve bitki çayı içmeyince açlıktan ölsem kilo veremiyorum aslında bu hepimiz için geçerli bak görüceksin bir dene daha öncede söylemiştim 5 ay önce tam 1 Mayısta 110 ile başladım sende kışın 70 li rakamlarda olucaksın yeterki inanalım ve isteyelim pes etmek yok ona göre bak burada bir kaç arkadaşımız hipotroid hastası yani troidlerimiz çok az çalışıyor her sabah hapımız var kaptaniçem de aynı şekilde o kızçede kaç kilo verdi yeterki isteyelim her günümüz yeni bir başlangıç olsun ve bugün başlıyoruz ayrıca tebrik ederim kilo vermen durmuş falan değil gayet istikrarlı ilerliyorsun belki 60 larda kilomuz biraz sabit ilerleyebilir :KK60: :KK200:

Günaydın herkese. Dün ugrayamadim. Doktor kontrolüm vardı. Patoloji sonucum çıkmış. Üç dört yerde mikro kanser hücreleri görünmüş. Dün bir daha kan verdim. Bugün sonuçlar çıkacak. Canım çok sıkıldı. Kendimi vurdum alışverişe. Eve geldim kafamı vurdum yattım. Halen daha uykusuzum. Ve bugün ikinci nöbetim var. Şansıma çift nöbetim var bu hafta.
canım benim çok geçmis olsun Rabbim en kısa sürede şifası versin insa tüm dualarım seninle ❤️

X