Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok teşekkürler kaptan tamm inşallah tam gaz devam daha dikkatli olacagim

Başladın mı sen canım ? Nasıl biri listeleri rahat uygulunabilir mi?
Bende diyetisyenle ilerliyorum memnunumda ama gizem hanımıda duymuştum merak ettim
Daha yeni konuştuk 2 gün normal beslenmemi gözlemlemek istedi ne yiyip içiyorsam lokmasına yudumuna kadar yazıyorum. Kan ve idrar tahlili istedi onları da gönderdim. Çarşamba hayırlısıyla başlıyoruz. Henüz daha liste vermedi ama beni sıkmadan diyet kafası değil de yaşam biçimi oluşturabilecek yönde ilerleyeceğini söyledi. Ses tonu,arada espriler yapması falan destekleyici cümleleri bana iyi geldi

Bende iki Mart da 109,9 bildirmiştim sindirim sorunu yaşıyorum yoksa bayağı eksilirdim aslında bu guruba yazdığımdan beri ilk defa dün iftarda diyetim bozuldu sayılır
Benim de 108.1 den sonra işler sarpa sardı ama halledeceğiz canım
Bir de şu yöntemi dene 400 ml sıcak süte 15 kuru kayısı at yarım saat beklet sonra bızzzlat kaseye dök sonra soğut muhallebi gibi oluyor. Oruçlu değilsen sabah kalktığın gibi ilk bunu ye yarım saat başka bir şey yeme sonra normal yemene devam et bende acayip etki etmişti.

Evt onemli olan o canim yedirerek sana kilo verdirecek .Bende verdigi listeyi eksik uyguluyorum bazen diyorki eksik uygularsan kilo veremezsin

dünküne rağmen çok da artı gelmemişsin bence canım.

Çok sevindim zaten en mantıklısıda o yaşam biçimi haline getirmek.
Bende nisanda nasip olursa istanbula ailemin yanına gidicem diyetisyenime söyledim akraba ziyareti falan olcak napcam diye. Amacımız her yerde yediklerinize dikkat edebildiğinizi görmek diyet kafasında ilerlersek bu sizi kasar dedi. Amaç artıya geçmemek olduğu kdar kiloda vermek ve bunu her yerde yapabildiğinizi görmenizi sağlamak. İnşallah öyle olur.
Bende bu hafta kilo hiç verememişim ama regli oldum artık ondan mı bilmiyorum. Bu hafta diyetime sımsıkı sarılıcam gerçi her hafta sıkılıyorum ama :)
Bu instagramda jet hızıyla verenler nasıl veriyo merak ediyorum.

Ben hızlıca kilo verdirenlerden çok yaptım çok kötü bir örneğiyim mesela 1 haftalık simit diyeti,yok yulaf diyeti , salata diyeti vs vs bunları yaptım haftada 4 kg gitti gerçekten ama yağdan olduğunu sanmıyorum. Normal sayılabilecek tek öğünde tartı artı yöne geçiyor

Çok doğru söylemiş canım. Yıllardır diyet yaparken hep şey kafasındaydım “58 kiloya düşeyim sonra istediği yiyeyim, bu hafta bir kilo verdim hemen hamburger sipariş edeyim “ mantığıyla ilerledim o yüzden verdiğim kilolar kalıcı olmadı. Diyeti hep bi ceza gibi sınırlandırıcı kötü bişey olarak gördüm. Ama 1 ocaktan beri kilo vermek diyet yapmak için değil ben sağlıklı yaşam biçimine geçtim artık güzel beslenicem kilo vermek te işin bonusu olacak diye baktım. Ben pcosluyum malesef ve pco nun tedavisi diyet ve spor başka çözümü yok. Ben de dedim kendi kendime ben iyileşme sürecindeyim kilo vermek için değil sağlığım için bu şekilde besleniyorum dedim ve 3 ayım dolmak üzere.. tabiki arada kaçamaklar yapıyorum, fast food, dışardan yemek tatlı vs yiyorum ama eskisi gibi değil. Bir kere yesem artık otomatikmen bi 4-5 gün düzgün beslenme ihtiyacı hissediyorum ve severek isteyerek öyle besleniyorum. En önemlisi de hem lezzetli hem diyete uygun sağlıklı tarifler besinler keşfetmiş olmam. Böylece hem tatlı hem tuzlu ihtiyacımı sağlıklı ürünlerden karşılıyorum eskisi gibi saçma sapan şeyler yememe gerek kalmıyor.
Geçen gün normal beslenmeni atmıştın kola dışında çokta sağlıksız beslenmiyorsun aslında. Yani sağlıklı beslenme rutinine alışmışsın sen bence. Stres yapma çok güzel bi yoldasın başaracağına inanıyorum inşallah diyetisyeninde faydalı olur bu yolda sana

Hepimiz benzer sebeplerle hiç görmediğimiz kilolara ulaştık maalesef ama geride kaldı artık. Şimdi verme zamanı.
Aynen , artık diyete odaklandım yıllarca önce başarmıştır yine başarırım... inşallah hep beraber istediğimiz kilolara ulaşır korumayı başarırız

Haklısın bende yaptım diyetisyenle 3 ayda 17 kg falan verdim ama hep açtım sonra yemeklere saldırdım verdiğimden fazlasını aldım. Ama böyle yavaş gidincede motivasyonum düşüyo bırakasım geliyo. Şuan 94’üm. 80’lere kadar hızlı gider sanıyordum ama öyle olmadı sanırım yaşlada metabolizma yavaşlıyo. 34 oldu yaşta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…