Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar
Dünkü aşırı serbest menümden sonra artı geldim çok normal bekliyordum zaten her ne kadar bugünü sadece kahveyle geçirmek,yemek yememek gibi bir isteğim olsa da yapmayacağım. Ama mücver yapmak istiyorum onu fırında yağsız yapacağım yahu kızartamam yani o kadar da değil 🤣

C.tesi 111.7
Salı 112.1
Fark + 0.4

Elhan Elhan

Herkes merhabalar sabahttr kendime zor geldim ayikamadm
Dünkü menümü yazayım 18 Mart
Sahurum yoktu iftar
1adet bağdat hurması
5 sıkım çiğköfte
Yarım kase tarhana çorbası
Bol yeşillik
Salata
Bir bardak ayran
Çayın yanına
Yarım porsiyon tarhana
Küçük kase çekirdek
Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia
4 sıkım demiştim 5 olmuş çokta aşırıya kaçmamışsın ama bulgur ödem tutuyor tartı öncesi risk olmuş ama çok aşırıya kaçmamışsın bence.
Selam canlar artidayim ☹️
Gecn hafta 65,3
Bugün 66,1
Elhan Elhan uranus35 uranus35
Cumartesiye kadar hallediyoruz inşallah pes etmek yok. 4 gün içinde önce artıdan kurtulup biraz da eksiye düşme görevi veriyorum sana. Bak rakibinin de motivasyonunu etkileyebilirsin aman diyim he. Sana güveniyorum 4 günü iyi değerlendiriyoruz cumartesi yüzümüzü güldürüyorsun 💕
19 Mart Salı bildirimi
Cumartesi 74.2 kg
Bugün 74.1 kg
Fark -0.1kg
🐢🐢🐢😌
Elhan Elhan
uranus35 uranus35
Önemli olan eksi olması 😍
Cumartesi: 72.65
Bugün: 72.35
Fark: -300
*Regl olcam aşırı karnım ağrıyor çok sistim ama olamadım :KK43:
*Lavaboya çıkamadım.
Yinede iyi bir sonuc benim için 300-400-500 diye diye gidiyor az aZ😂😂
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
Eki Görüntüle 3403146
3 gün için 300 gram hiçte az değil bence. Haftaya 700 gram yapar az mı nerdeyse bi kilo👌🏻 Tebrik ederim canım sen yolunu bulmuşsun zaten aynen devam 🫶🏻

Elhan Elhan persembeden misafirim vardi cumartesi de cocuklar misafir derken aklimdaydi tartilmak ama unutmusum ve kahvalti yaptiktan sonra hatirladim dolayisiyla tartilamadim.

Ya ben bu aksamlari yeme isinden ne zaman kurtulacagim:mad:
Kıyafetlerinin hiçbirine girmedigin zaman akşam yemeklerinden kurtulabilirsin :işsiz:
Bildirim saatlerimiz güncellendi. İlk sayfada yazıyor. Kendine uygun aralikta tartilabilirsin.

X