Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar
Dünkü aşırı serbest menümden sonra artı geldim çok normal bekliyordum zaten her ne kadar bugünü sadece kahveyle geçirmek,yemek yememek gibi bir isteğim olsa da yapmayacağım. Ama mücver yapmak istiyorum onu fırında yağsız yapacağım yahu kızartamam yani o kadar da değil

C.tesi 111.7
Salı 112.1
Fark + 0.4

Elhan

4 sıkım demiştim 5 olmuş çokta aşırıya kaçmamışsın ama bulgur ödem tutuyor tartı öncesi risk olmuş ama çok aşırıya kaçmamışsın bence.
Selam canlar artidayim
Gecn hafta 65,3
Bugün 66,1
Elhan uranus35
Cumartesiye kadar hallediyoruz inşallah pes etmek yok. 4 gün içinde önce artıdan kurtulup biraz da eksiye düşme görevi veriyorum sana. Bak rakibinin de motivasyonunu etkileyebilirsin aman diyim he. Sana güveniyorum 4 günü iyi değerlendiriyoruz cumartesi yüzümüzü güldürüyorsun
19 Mart Salı bildirimi
Cumartesi 74.2 kg
Bugün 74.1 kg
Fark -0.1kg

Elhan
uranus35
Önemli olan eksi olması
3 gün için 300 gram hiçte az değil bence. Haftaya 700 gram yapar az mı nerdeyse bi kilo Tebrik ederim canım sen yolunu bulmuşsun zaten aynen devam

Elhan persembeden misafirim vardi cumartesi de cocuklar misafir derken aklimdaydi tartilmak ama unutmusum ve kahvalti yaptiktan sonra hatirladim dolayisiyla tartilamadim.

Ya ben bu aksamlari yeme isinden ne zaman kurtulacagim
Kıyafetlerinin hiçbirine girmedigin zaman akşam yemeklerinden kurtulabilirsin
Bildirim saatlerimiz güncellendi. İlk sayfada yazıyor. Kendine uygun aralikta tartilabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…