Popüler Konu LenaG ile MasterFit

evet yeni diye filtrelersen çok güzel elbiseler vesaire var. varaklar moda sanırım bodylerde de bu yaz.
Yazlık şeylere asla doymuyorum ya hemen bakiyım iki yıl önce aldım dünya kadar şey geçen yaz hiçbirini yiyemedim inşallah bu yaz giyeceğim hepsini ama yeni cicilere de hayır demem

Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 70.55
Bugün 69.15
Fark -1.4
tebrikler canım eksin çok güzel
Eki Görüntüle 3402958

19 mart başlangıç kilom

Sabah en son saat kaçta tartılıp bildirim yapabiliyoruz.. ben 10.30 da yapsam olur mu canım ? Elhan
Hoşgeldin canım
19 Mart Salı bildirimi
Cumartesi 74.2 kg
Bugün 74.1 kg
Fark -0.1kg

Elhan
uranus35
Tebrikler tatlım
Tebrikler canım eksin çok güzel
Tebrikler tatlım
Tebrikler canım

Çok teşekkür ederim canım, ilk defa bu rakamla diyete başlıyorum genelde 72 ve 73 kiloda gidip gelirdim .... çok hareketsiz ve çok abur cubur yemenin sonu
Hepimiz benzer sebeplerle hiç görmediğimiz kilolara ulaştık maalesef ama geride kaldı artık. Şimdi verme zamanı.

Ay mesajı görmedim normal oda sıcaklığı olacaktı kusuruma bakma uyumuşum
Nasıl oldu oğlun ?
Gece yaptıklarımla rahat uyudu canım, odasını havalandırdım çarşaf falan değiştirdim. bitkisel bir öksürük şurubu verip ayağını viksledim. yani tüm tuşlara bastım resmen ama en azından tekrar uyuyabildi. Sabah yine öksürüyordu. Bu akşam da sizin dediklerinizi deneyeceğim.

Tebrik ederim çok güzel sonuç ben tartılmaya korkuyorum dünkü yediklerimden sonra 111.7 den yukardayım sanki
Strese sokma kendini, yarından sonra çok güzel düşüşler gelecek senden. Hepimiz heyecanla diyetisyen maceranı bekliyoruz, güzel olacağına inanıyoruz.

Aaa belki değişmiştir bazı atmlerde oluyor döviz atmsi olarak , ben hiç elden almadım öyle alayım bari . Yazı. Belki yut dışı planı yaparim

Arkadaşlar bir video izledim, orucun faydasından bahsediyor ama bence beslenmeyle ilgili güzel bilgi veriyor. Ben normalde de aralıklı oruç tercih ettiğim için hoşuma gitti, izlemek istersiniz diye sizle de paylaşmak istedim.

Yazarhanim35
Başlangıç tarihi:26.02.204
Başlangıç kg :84,9
Geçen cumartesi :80,5
Bugün : 79,8
Fark : -700

Cumartesi 65.8
Bugün 65.3
Fark :-500
Cordelia Elhan uranus35

tomrs bebegimm sana yetiştim umarım sen de azalmissindir ki cumartesiye daha cekismeli kapışma olsun

Günaydın aşkım

Herkese günaydın kilo vermişim

Cumartesi 72.6
Salı 71.0
Fark 1.6 Elhan @zeyneppk

Günaydın hanımlar bugün regli oldum ondan mı bilmiyorum sadece 130 gr vermişim
Cumartesi:94.31
Bugün:94.21
Fark:-130 gr

Elhan
Eki Görüntüle 3402930 @Cordelia @zeyneppk

uranus35 Elhan

Cumartesi 66.3
Salı 66.1
Fark -200

Kızlar tünaydınlar
Sabah erken saatte tartıldım
Cumartesi 60.6 idim
Sabah 61 geldim

+400 gram
Akşama tartılamam diye sabah tartıldım hemen @zeyneppk

Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 70.55
Bugün 69.15
Fark -1.4

Bildirim zamanı
Cumartesi 87.8
Bugün 88.7
Fark +900 Gr

Dünkülerden kaynaklı olduğunu biliyorum. Nasılsa cumartesiye hepsi gitmiş olacak, eve de pide girmeyecek

19 Mart Salı bildirimi
Cumartesi 74.2 kg
Bugün 74.1 kg
Fark -0.1kg

Elhan
uranus35

SLM kizlar kilom sabit 66.200 Cordelia

Selam canlar artidayim
Gecn hafta 65,3
Bugün 66,1
Elhan uranus35
Bildirimlerimi şuraya koyayım bulması kolay olsun.

Ordan hiç anlamadım. Sadece hesap açmıştım biriktiriyorum Euro çekmek istedim vermediler oyladilar hep beni 15-20 gün önceden demek gerekiyormus Cook sacmaa
Birde aldığın tutarla satmak istediğin tutar arasında 1-1.5 tl fark ediyor bankalarda
Yazlık şeylere asla doymuyorum ya hemen bakiyım iki yıl önce aldım dünya kadar şey geçen yaz hiçbirini yiyemedim inşallah bu yaz giyeceğim hepsini ama yeni cicilere de hayır demem
Ay cidden öyle ben geçen yaz haki bir elbise almıştım giyemedim kg aldım etiketi ile duruyor bu yaz giyeceğim inşallah :)
O zamana kadar da bayağı farketmiş olur zaten vücudun.
İnşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…