Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ç
çok güzel bi yaşam biçimi elde etmişsiniz ve söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız.
Peki 3 ayda bu düzende kaç kg verdiniz?

Çok geçmiş olsun, vikis iyi gelir bende kızıma yaparım hep

İnşallah canım benim de tek isteğim sağlığıma kavuşmak şu an çektiğim regl ağrıma bile kilodan diyorlar
Benim sorunum serbest kaldım mı otomatik olarak kafa salataya gidiyor ama nasıl salata? Şehriye salatası,patates salatası,kısır,çiğköfte vs illa bol karbonhidrat içerecek.

Kız dur daha 34 diyorsun benden 10 yaş küçüksün sen gençsin daha çatır çatır yakarsın yağları

Cevizli top peynirli haslanmis nohutlu salatalar gelsin o vakit... Patatesli omletler falan

Kız dur daha 34 diyorsun benden 10 yaş küçüksün sen gençsin daha çatır çatır yakarsın yağları
Ama neden yanmıyor ya da ben ekstrem bir eksilme bekliyorum bilmiyorum. Valla 1 yıl da sürse dönmeyecem bu yoldan.
104.5’la başladım şimdi 94’üm. 1.5 ay oldu. Eşim bi 10 kg daha ver sonra koruma diyeti iste 1-2 ay 80’lerde koru diyetini sonra yeniden başla daha kolay adapte olur ve yorulup bıkmazsın her hızlı verdiğinde bıkıp bırakıp sonra geri alıyorsun bu sefer kalıcı olmasını hedefle diyor. Mantıklı geldi.

Neee ac birakan diyetisyen miii o zaman eski kilona hoppadanak dönersin işte

Merhaba kızlar dün gelemedim bütün gün hastanedeydim fizik tedaviye gittim boyun duzlesmesi ilerlemiş onun için ilaç tedavisi verdi geçmezse fizik tedavi almam gerekiyor
Bende de olmuştu fizik tedavi ila kısa sürede sonuç almıştım. İnşallah ilaç fayda eder çok geçmiş olsun

Neee ac birakan diyetisyen miii o zaman eski kilona hoppadanak dönersin işte
Yani ben aç kalıyodum çok meşhur bi diyetisyen sağlam kilo verenlerle dolu sayfası:) sorun bendeydi belkide bilmiyorum ama bu diyetisyenimle hiç aç hissetmiyorum kaçamak ihtiyacım olmuyo her salı tartı günüm ve 1 öğünüm serbest ama 1.5 ayda ilk deda bugün güllaç yedim bir porsiyon ve kesti önceki diyetlerimde her tartı günü tek öğün değil tüm gün pis beslenirdim:)))

geçmiş olsun canım çabucak toparlanırsın inşallah

Her ne kadar disiplinli biri olsamda senin gibi olabilirim inşallah maşallah
Kimse seni tutamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…