Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İkiside olur hiç d fark etmez

Anladım canım , çok geçmiş olsun . Asidan sonra kalple ilgili çok sıkıntı görüyorum çevremde (
Menopoz işi de zorlayici biraz
İnşallah hepsi şifa olur hemencecik geçer .
Sağol canım teşekkürler bunlar belli bir yaş sonrası olması gereken genel tekikler diyebiliriiz ben biraz ihmal ettim ne zaman sıkıntılarım başladı o zaman Dr. Gitmeye başladım

Hazir yogurtla mayalayinca oyle oluyor sutculerde mayada oluyor genelde

Özel bir nedeni var mı , keyifli bir meslek gibi geliyor. Bence ebelik yeterince kıymet görmeyen bir alan . Çok farklı bir bağa şahit olmak vs heycanli
Özel nedeni yok canım. Önce özelde çalıştım sonra sağlık ocağında. Şimdide hastanede. Nerede ihtiyaç var orada çalıştım. Yaklaşık 8 senedir aynı birimdeyim.
Ben sağlıkta ilaç kadar eğitiminde önemli olduğuna inananlardanim ama yeterli vaktimde olmuyor insanlar da önemsemiyor. Eğitim derken bakım eğitimi gibi

Geçmiş olsun canım Takip önemli en iyisini yapıyorsun Güzel sonuçların olsun inşallah

Kaptanlarım ben annemdeyım bıkere daha denk gelmıstı annemle tartım aynı cıkıyor sanırım o yuzden annemın tartısını bugünü baz alıyorum yıne kendı tartımıda ekledim yinede
Cumartesı 64.50
Bugün 63.70
Fark -800

Elhan Mthn83
Cordelia hadi fazla olanı baz alalım

Eklentiler

• DE6E0F56-E6FE-4105-8D69-18BF93CDA85A.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 20
Çok çok geçmiş olsun stres herşey yaptırıyor vücuda

Teşekkür ederim canım
Böyle giderse ay sonu hedefimi tutturacam

Evet buğün regl oldum üstüne tartıldım 67 66 bekler Ken yine aynı aamaa aynadan inceldigimi görüyorum o yüzden üzülmüyorum
Cumartesi 68.400
Bugün 68.600
+200
6 günlük oruçla ne alaka ysa
Elhan Mthn83 Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20240316_112750_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…