Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aklıma zaten hemen sen geldin Allah razı olsun canım

Geçen cumartesi günü : 99.4 kg
Bugün : 98.4 kg
Fark : - 1 kg

Elhan Cordelia serap911

Eki Görüntüle 3401491
Tebrik ederim tatlım yine harika eksi getirmişsin
Geçen hafta: 63.15
Bu hafta: 61.60
Fark: 1.55 kg
Yüzde: 2.45

Elhan serap911
Tebrikler canım eksin harika
Tebrikler canım
Günaydınlarr

Geçen cumartesi: 95.48 kg
Bugün:94.31 kg
Fark: -1.17 kg
Elhan Cordelia Mthn83
Eki Görüntüle 3401500
Eksin harika canım tebrikler

Çok geçmiş olsun , kardiyoloji nicindi? Ben sol diye biliyorum ,

Fark etmez canım. Biriyle başla hep onunla devam et. Hep aynı saatte ölç ve sabah akşam ölç. Anormal çıkan sonuçlarda etkileyecek psikolojik birşey yada bir yiyecek tukettiysen not al

Fark etmez canım. Biriyle başla hep onunla devam et. Hep aynı saatte ölç ve sabah akşam ölç. Anormal çıkan sonuçlarda etkileyecek psikolojik birşey yada bir yiyecek tukettiysen not al
Canım ben senin mesleğini unuttum, tıp bayramında sağlıkçı olduğunu fark ettim alanın nedir

Çok geçmiş olsun , kardiyoloji nicindi? Ben sol diye biliyorum ,
Sağol Yaklaşık 15 gün önce tansiyon yüksekliğinden acile gitmek zorunda kaldım. Kardiyoloji yaşa bağlı genel konturolde diyebiliriz. ailede kalp sıkıntısı var zaten bu sabahta tansiyonum yüksek yine …
Kadın hastalıklarından da bu ara takip amaçlı Dr. Gidiyorum rahmimden parça alıp patolojiye gönderdiler sonuç bekliyoruz menopoza giriyorum herhalde memografiye ve simir e de gideceğim randevü almak zor 2024 bakımlarımı yaptırıyorum aslında
Tamam canım sağol
Stres dışında bişey yok aslında, ağır bişeyde yemedim geçtiğimiz hafta özelikle çok dikkat ettim gel görkü artıyım tekrar tartılıp tartı görüntüsü atacağım

Anladım canım , çok geçmiş olsun . Asidan sonra kalple ilgili çok sıkıntı görüyorum çevremde (
Menopoz işi de zorlayici biraz
İnşallah hepsi şifa olur hemencecik geçer .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…