Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık canım benim bu hafta biraz pasif geçti. Çarşamba vardir da çok önemli değil
Patates , kaşar karışımını hamurun içine koyup bazlama olarak açıyorsun ilk kez denedim güzel mi diye tadına baktım güzelmiş bir pasta tabağı büyüklüğünde yedim.
Ooo afiyet olsun tereyağı da yaptın mı
Çerkez yemeği
Kaptanım affola memlekete annemlere geldık ıkı gunluk abartmadan yemeye çalışıyorum
Hadi inşallah
Aynen canım benimdi önemli birşey yok dedi canım suyu biraz daha arttır dedi sadece Çok şükür kafama taktığım gibi olmadı sonuç
Demiştim diyim mi
Geçen cumartesi 66.4
Bugün 65.8
Fark :- 600 Gr
Eki Görüntüle 3401489
Daha çok spor yapmalıyım kalori açığı olusmuyo istedigum kadar
En son hedefin kaç kuzum senin bu kadar canını sıkıyorsun. Vücut alirmaya çalışıyor
Geçen cumartesi günü : 99.4 kg
Bugün : 98.4 kg
Fark : - 1 kg

Elhan Cordelia serap911

Eki Görüntüle 3401491
Tebrik ederim canım inan mesajını görünce yüzümde kocaman bir gülümseme oldu
Daim olsun

Hedefim 49-50 canım . Ben bu yaşıma kadar hiç 62 yi gecmemistim son 2 yıla kadar 50-55 arasında idi kilom , fazla geliyor. Bu sene evlilikle birlikte aldım Orantsiz kilo alıyorum. Bir de skolyoz için , polkistiktoverbde 50 civarında olmam lazım . Doktorlarım baya yüklendi son zamanlarda .

Jersey sut cok yagli bir sut cok guzel kaymagi cikiyor normal sutlerde hic kaymak olmuyor
Benim kendi sütçüm daha iyidi belki o jersey süt satıyordur bilemiyorum sorucam. o gelmeyince komşumun sütçüsünden aldım yoğurdum tuttu ama uzuyor tadıda güzel değil
Stres de kilo verimini zorlaştırıyor canım kafana takma
Stresi zaten sorma yaklaşık 15 gün kadar önce tansiyon yüksekliğinden acillik oldum. Ayın 22 sinde kardiolojiye randevü aldım o zaman kadar tansiyon takibi yapacağım ve bu sabah ensemde bir ağrı ile uyandım şu an limonlu su içiyorum. Mağlesef kendi ailemle yaşadığım bir sıkıntı var kendimi geri çektim evdeyim çalışıyorum fakat evden çalışıyorum işe gitmiyorum ancak önemli bir iş görüşmem olursa gidip toplantımı yapıp çıkıyorum.
Ben de çoban salata yedim. Canım ramazan da o kadar listeye bakamıyorum. Ama pilav tatlı börek vs yemiyorum. Mümkün mertebe uymaya çalışıyorum Eki Görüntüle 3401444
Dünkü listen iyidi listene göre sahurda da az yiyorsun iyi gidiyorsun iyi ramazanda olmana rağmen dikkat ediyorsun baksana

Ellerine sağlık canım geçen hafta yürüyemedim hava soğuktu ondan herhalde, bu hafta daha dikkatli olacağım 2 gün yürüyüşe çıkmıştım bir günde 1,2 saat evi süpürdüm

Geçmiş olsun canım çocuklar toparlıyor hemen annanesi onu iyileştirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…