Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık kaptanım, benim zaten 1 gün vardı sadece onu da menüyle birlikte dün akşam yazmıştım.

Güzel uygulamaymış ama bir taraftan da takip eden için zor bir iş. Menü paylaşımı yapanlar genelde aynı kişiler oluyor farkettiğim kadarıyla, yorumlayan da çok az. Kendimizi kontrol edebilmek için menü yazmak çok önemli aslında.

Eveet gelelim acı zamana maalesef takımın yüzdesini mahvettim çok üzgünüm

Geçen cumartesi 109.7
Bugün 111.7
Fark + 2

dün daha kötüydü 112 nin üstündeydi dünkü menüyle anca bu kadar gitti.

Eklentiler

• IMG_0533.jpeg
    91,8 KB · Görüntüleme: 15
İnşallah bugün iki takım da güzel sonuçlar alır canım ama kazanan biz olalım inşallah. Diyetisyen listesini de şimdi uygulayamasan bile ramazandan sonra kullanırsın. İnmek istediğin rakamın biraz daha altına inip kendine esneklik payı bırakmış olursun.

Selamlarr herkese tam izne ayrılırken eksime bakarmisiniz daha önceleri nerelerdeydin sarkisini armağan ediyorum kendime

Geçen hafta 66.3
Bu hafta 64.9
Eksi. 1.400
Elhan Mthn83 corde
Elhan kaptanım izine ayrılmak istiyoruz mayıs ayında yine sahalara dönmeye niyetliyim ama yine buralarda gezinecegim fırsat buldukça
Hepinize çok teşekkürler emeklerinize yureklerinize sağlık

Eklentiler

• 1000039109.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 14
Menum
Iftar
1 kase yayla corbasi
5 yk taze fasulye kiymali
Salata

1 adet istiridye tatlisi
3 Adet ikram biskuvi

Su 1 lt
Spor 8175 adim
Elhan @Cordelia serap911
Afiyet olsun canım, menün güzel. Bisküviyi keşke yememiş olsaydın, tek tatlıyla kalsaydın.
Afiyet olsun canım, rahatsızlığın sebebiyle dengeli bir menü olamamış ama sen iyi ol önce.
Afiyet olsun canım, menün güzel, suyun az.
Elhan Mthn83
Kahvaltı 2 yumurta peynır zeytın yarım dilim ekmek
Ara
Granola
Akşam
1 kepçe çorba
2 yk pilav 5-6 yk orman kebabı
1 kare peynirli börek
2 tane soğuk baklava
Saygılar
Börek ve baklava olmasaydı harikaydı her şey. Bunun gibi durumlarda en azından birini yemesek daha iyi olur canım, afiyet olsun.
Afiyet olsun canım, diyetisyen listesi diye biliyorum. Poğaça da onun tarifiydi galiba. Suyun ve adımların çok güzel. Kimse tarif istemediyse benim için paylaşabilir misin?
Öncelikle kızın için tekrar geçmiş olsun canım, bir an önce iyileşsin inşallah.

Menün yine her zamanki gibi çok güzel, tebrik ederim.
Afiyet olsun canım. İki gün üst üste nutella ve krem peynir yemişsin, eminim miktarları azdır ama ikisi de yağ deposu. Sürülebilir peynirler maalesef sağlıklı değilmiş (ben de çok severim).

Supermis tatli istegide olmazsa bende guzel yol katederim tek zaafim tatli cunku .
Bende bugun kan verdim simdi baktim sekerim yukselmis ferritinim yerlerde b12 de dusmus baya
Canım ferritin değeri yükselmezse kilo vermek de aşırı zorlaşıyor bilgin olsun. Yıllardır asla yükseltemiyordum çünkü çok yoğun ve uzun regl kanamalarım oluyordu. İlaçlı spiral taktırdım ve kanamalarım durdu nerdeyse, şimdi değerlerim çok daha iyi. Ferritin değerini toparlamaya bak canım.

Nasıl olur sebze değil mi buu oruçlu adam benim yüzümden karnabaharla iftar yaptı
Hahahahhh çok güldüm buna. Çünkü bugün tartı günü diye ben de dün oruçlu eşime sulu patates yemeği yedirdim, ben sevmem çünkü. Böylece irademle savaş vermek zorunda kalmadım Bugün güzel yemekleri hak etmiş bizimkiler canım

Spiral istememe rağmen doktor bana takmadı kanama miktarını daha da artıracak dedi çok şaşkınım benim de kanamam aşırı yoğun oluyor neden öyle dedi acaba bana ya ben de mi taktirsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…