Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun her ne kadar filtre kahve çok sevsem de benim ilk aşkım hep çay olacak güne çayla başlarım.
Sağol canım Bende filtre kahveyi severim 105 görünce kendime makinesini hediye alıcam.Çay favorim zaten çok içerdim.
Ama diyetten beri güne kahvaltıda yeşil çayla başlıyorum çok alıştım . Günüde 1 fincan yeşil çayla kapatıyorum.Zaten çay yada kahve içersen üstune mutlaka ekstradan1 bardak su iç vücut ödem yapmasın dedi.Çay kahve ödem tutuyormuş.Çay içmiyorum artık.Ama ben çok zindeyim
Sağlıklı beslenme gibisi yokmuş

Şaşırmış işte o kadar yemekle bu kadar alınmaz gönlünü rahat tut hepsi gidecek ,

Baktık bile Canımmmm
Yaa

Canım şimdi kendi gecmisine bı dön.
Haftalık listelerine ve o hafta verdiğin kilo ve aldığın kilo kritiklerini yap. Ne fayda sağlıyor bı bak bakalım. Bi içine dön. Yediklerin mi su mu yeme saati mi bı elden geçir kendini
Benim listem benim bunyem.
Bide gece uyanık kaldığın ve uyudugun günleri bı çetele. Biliyorsun ki leptin durumları. Bide Ece Didem nobetli çalışıyor (yanlışım varmı ) senin gibi gececi bide ondan yardım isteyebilirsin
Hadi bakalım

Afiyet olsun canım
Başlıklar güzel porsiyon belirt olurmu
3 kaşık 1 kase vsvs
Su az olmuş. Bende çok Su canlısı değilim ama vücut erittigi yağları su olmadan atmıyor malesef
Adım sayarin varsa günlük adımlarda iyi olur

İçli köfte yapıcam bugün inşallah kete eşim yer alışıklar seviyolar

Kıyma makinası var aslında bende yapabilirim. Bugün temizliğe ayırdım günümü. Belki patatesli mantı yaparım bilmiyorum . Yarın oruç susuzluk bitkinlik olur gibi
Ben regl oldum ılk haftadan tatil ayrıca gecen sene oruç tutmadım hamıleydım bu sene heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…