Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ramazanda nasil besleniyoruz var mi planlar listeler 🥹 benim kontrol 15 martta patoloji sonucu icin ama ben yin de tutacagim insallah
Günaydın çok geçmiş olsun ❤️
Hayırlısı ile güzel sonuçlarınız olsun 🙏
Bu Perşembe günü Diyetisyenimde kontrolüm var.Ramazana uygun beslenme listemizi hazırlıycaz.Ben yeni listeyi sizinle
ve arkadaşlarla paylaşırım 🌸🙋

Biz fasulye sırığı mıyız?😫🤺 uranus35 uranus35

Kırmızı takımdayim🥰 kısmetse bu hafta kırmızı kaptan olacağım Busra196 Busra196 uranus35 uranus35 az açılın 🤪

Bu hafta niyet ettim kırmızı kaptan olmaya :halay:
Bu hafta Kırmızı kaptanlığın talibi çok hadi bakalım Busra196 Busra196 Cordelia Cordelia hodri meydan kim kaptanlığı alacak taht oyunları başlasın 😎🤺
Ne iki katı ben eskiden olsa oooo bunun 12 katını yerdim 😂😂😂
Ben de yaa bu gruba katılmadan önce feci yiyodum gerçekten mesela misafirlerle birlikte bi gün tabağı yiyodum onları yolcu ettikten sonra kendime tekrar xxl menü gün tabağı hazırlayıp bi de tek başıma yiyodum 🤣🤣
Takim icin hazır degilim🙈

Bi ara 59 a dustum sonra 65e ciktim🙈🙈
İnişli çıkışlı bir süreçti 😅
Tekrar 5 li rakamlari görebilsem harika olacak😊
Merhaba yaa ben sizi çok duyuyorum zaten kurucuymuşsunuz öncelikle böyle güzel bir ortama vesile olduğunuz için teşekkür ederim. Hikayenizi de merak ettim doğrusu kaçla başlayıp kaç kilo verdiniz falan ..

Arkadaşlar Ramazanda uyulması yapılması gereken önerileri diyetisyenim bana göndermişti hepimize fikir olur diye paylaşıyorum.
patimsilizm patimsilizm

Eklentiler

• Screenshot_20240310-110241~2.png
    Screenshot_20240310-110241~2.png
    79,2 KB · Görüntüleme: 30
Enerjin çok güzel kullanmak istedim canım 😍
@serap911 e çok gaz verme yanariz 🙄😅

Afiyet olsun kepçe derken 🙄

🫣🤫🤫🤫

Çok geçmiş olsun canım
İnşallah korktugunuza ugratmasin rabbim ♥️

Afiyet olsun bugün sahalara dönersin demi 😍

😅😅😅

Hamarat gelin 🧿

Sidelya bu ara sadece bildirimlerde gelmiş kaptanım. Menü yok sohbet yok iyi mi acaba 🙄

Sivasliyim canım. Babaannem Kars göçmeni. İç Anadoluda ana tarım ürünü buğday olduğu için hamur işleri zengindir.

4 bölümlü bir film ablam. Hem kitabını okudum hem filmini izledim ♥️

Senden korktuk komşudan mi çıktı 🙁
Geçmiş olsun. Aferin böyle git gel ♥️

Afiyet olsun canım

♥️ Mutlu pazarlar canım 😍
Akşam hesaplaşırız balım 😂

Ben dayanamadım akşam ayran demiştin ayranı yaparken 2 kaşikda yoğurt kasikladim iyi geldi akşam yeterli doymayinca yada erken kapatınca böyle oluyor

Allah kabul etsin canım afiyet olsun
İyi yapmışsın canım. Dur sana bişi atayım ötekiler bakmasın 😅
Bu akşam son ara öğünüm
IMG_20240310_111704.jpg

Kaynanam hamur yaptı açtı keteler ondan
Eltim su böreğini açtı
Görümcem haşhaşlıları yaptı
Ben hamur yağladım su böreğini dizdim bebeme baktım kahve yaptım fırın başı bekledim 😂😂😂
4 kişiye pay edildi akşam da yenildi 😂
Yaa maşallah çok güzel. Benim de hep hayalimdi eltim olsun görümcem olsun kaynanam falan böyle birlikte Ramazan, bayram hazırlık etkinlikleri yapalım isterdim ama malesef ne eltim var ne görümcem. Kaynanam da çorba yapmaya bile üşenir bırak hamur işini. Allah muhabbetinizi artırsın canım 🧿
Kizlarr kedim kayboldu turkiye d'en getirmistik normalde evden kaliyo arada bahceye cikar biraz gezip gelirdi bugune aksam uzeri geldi gordum onara isimi bitirip temizliyip iceri aliyim dedim gidis o gidis nere baktiysam yok bu saatlere oldu gelmedi uyuyamuyorum saat ikiye geliyo kac kere baktiysam gezdiysem gelmedi sesime normalde gelirdi Elhan Elhan senin kesin var dimi daha iyi bilirsin gelirmi kedi geri ya
Kedinin kendi kumunu bahçeye koyun kokusuna geliyo. Benim kedim yokta kardeşimin kedisi kaçmıştı kumunu böyle kabıyla içinde kakasıyla falan kapının önüne koydular sonra hemen geldi

Kızlar ya dün şaşırtma yapmak için yedim ya 🤣🤣🤣 o beni şaşırttı hâttâ şaşı bak şaşır oldum 🤣🤣🤣 dün sabah 109.7 diydim. Bu sabah 111.4 çıktı :skandal::mad:

Oy ben ne dem nasıl edeeemmm söz getir fasıl edeeemmm

Bakmayın güldüğüme valla çok sinirim bozuk

X