Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ramazanda nasil besleniyoruz var mi planlar listeler benim kontrol 15 martta patoloji sonucu icin ama ben yin de tutacagim insallah
Günaydın çok geçmiş olsun
Hayırlısı ile güzel sonuçlarınız olsun
Bu Perşembe günü Diyetisyenimde kontrolüm var.Ramazana uygun beslenme listemizi hazırlıycaz.Ben yeni listeyi sizinle
ve arkadaşlarla paylaşırım

Biz fasulye sırığı mıyız? uranus35

Kırmızı takımdayim kısmetse bu hafta kırmızı kaptan olacağım Busra196 uranus35 az açılın

Bu hafta niyet ettim kırmızı kaptan olmaya
Bu hafta Kırmızı kaptanlığın talibi çok hadi bakalım Busra196 Cordelia hodri meydan kim kaptanlığı alacak taht oyunları başlasın
Ne iki katı ben eskiden olsa oooo bunun 12 katını yerdim
Ben de yaa bu gruba katılmadan önce feci yiyodum gerçekten mesela misafirlerle birlikte bi gün tabağı yiyodum onları yolcu ettikten sonra kendime tekrar xxl menü gün tabağı hazırlayıp bi de tek başıma yiyodum
Takim icin hazır degilim

Bi ara 59 a dustum sonra 65e ciktim
İnişli çıkışlı bir süreçti
Tekrar 5 li rakamlari görebilsem harika olacak
Merhaba yaa ben sizi çok duyuyorum zaten kurucuymuşsunuz öncelikle böyle güzel bir ortama vesile olduğunuz için teşekkür ederim. Hikayenizi de merak ettim doğrusu kaçla başlayıp kaç kilo verdiniz falan ..

Akşam hesaplaşırız balım

Ben dayanamadım akşam ayran demiştin ayranı yaparken 2 kaşikda yoğurt kasikladim iyi geldi akşam yeterli doymayinca yada erken kapatınca böyle oluyor

Allah kabul etsin canım afiyet olsun
İyi yapmışsın canım. Dur sana bişi atayım ötekiler bakmasın
Bu akşam son ara öğünüm

Yaa maşallah çok güzel. Benim de hep hayalimdi eltim olsun görümcem olsun kaynanam falan böyle birlikte Ramazan, bayram hazırlık etkinlikleri yapalım isterdim ama malesef ne eltim var ne görümcem. Kaynanam da çorba yapmaya bile üşenir bırak hamur işini. Allah muhabbetinizi artırsın canım
Kedinin kendi kumunu bahçeye koyun kokusuna geliyo. Benim kedim yokta kardeşimin kedisi kaçmıştı kumunu böyle kabıyla içinde kakasıyla falan kapının önüne koydular sonra hemen geldi

Kızlar ya dün şaşırtma yapmak için yedim ya o beni şaşırttı hâttâ şaşı bak şaşır oldum dün sabah 109.7 diydim. Bu sabah 111.4 çıktı

Oy ben ne dem nasıl edeeemmm söz getir fasıl edeeemmm

Bakmayın güldüğüme valla çok sinirim bozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…