Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım ileri seviye bir de benimki derin endometriozis diye geçiyor sadece yumurtalıklarda değil iç organlarda da çıkıyor bağırsak mesane vsden de oldum
Cok üzüldüm canım hemen doktora git bende de var ama büyümüyor 4 cm. O bile regl dönemi canıma okuyor. Geçmiş olsun.

Evet ameliyat da oldum yine de kurtulamadım emziriyorum diye ilaç da kullanamıyorum şimdi kimbilir kaç cm oldu yine
Çok geçmiş olsun Bilirim o ağrıyı çok çektim ben de bir kere acilde alın benden ne varsa söküp alın diye çığlık çığlığa bağırmıştım.

Afiyet olsun canım, her şey süper.
Afiyet olsun canım, evet geç olmuş malesef ama hafif yemişsin. Derem için de tekrar geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın.
Afiyet olsun canım, menü ve adımlar çok güzel .
4 Mart pazartesi

18:00

2 avuç badem ( yarısı şekerli, yarısı tuzlu)

1 lt su
3 kupa kahve

Elhan M Minicikfzt
Aç kalınmış bir gün, açlık yaptığını okudum, şifa olsun.
Afiyet olsun canım akşam kahvaltı yapmışsın sen de
Evet canım eve geç gittik, o arada çocuk da okuldan çok aç geldi, yemek yapacak vakit yoktu artık. Kahvaltıya da bayılırım zaten.
İyi geceler canım geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım şükür geçti.
Nuri Alço gibi elimde kadehim bekliyorum
Hahahaahhhh Ben hala geçmişteyim, sonuçları merakla bekliyorum.

Çok geçmiş olsun Bilirim o ağrıyı çok çektim ben de bir kere acilde alın benden ne varsa söküp alın diye çığlık çığlığa bağırmıştım.
Galiba gelecek ya ağrısı iyice arttı yine üşüme de başladı bende genelde gelmeden önce öyle olurum bı gelse o kadar rahatlayacağım ki en azından oldu bitecek birkaç güne diye gecikince ağrısı iyice çekilmez oluyo inşallah bı daha hiç yasamazsın canım

Sonucu ben de bekliyorum canım ama tartı beni çok yanıltmadı diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…