Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun, güzel menü, güzel spor.
Afiyet olsun canım, güzel bir menü olmuş.
Kaçamak ne bilmiyorum ama inşallah telafisi kolay bir şeydir, ayrıca 2si 1 arada kahveler çok sağlıksız.
Afiyet olsun canım yemeğin ve sporun güzel ama suyun çok az.
Afiyet olsun, menü güzel olmuş. Söktürücü çaylar deneyebilirsin belki.
Harika bir menü ve spor. Afiyet olsun.

GEcen cumartesi 64.8
Bu sali 65.2
Fark+400 gram
Elhan Cordelia

Gecenki listede adimi goremedim
Listeden cikardiniz mi?
Cikarsanizda hakkiniz var?
Bildirim yapılmadigi için baskı olmasin diye eklememis olabilirim kuzum. Her zaman yerin hazır. Ben gidip notlarımı kontrol edeyim. İyi misin her şey yolunda mı? Sohbetlere bekliyoruz. Gidişatın hakkında bilgimiz olursa aksilikler olmaz canım.

Gidişat bodaslama kilo alma yolunda ilerliyorum

Yani vahim

61den 65e geldim

Bugun sabah sadece agzima halka tatli attim 3 parca baska bir swy yemedim
Son zamanlarda gece yemelerinj cok artirdim ondan dolayi bu kilom cocuklari uyutuuorum hoopp yemeye devam
Bugun son

Ah kuzum zayıflamak isteyen biri sabah ağzına halka tatlsi yerine ceviz atmalı , grsissini atmalı ayağına sıkmayı bırak lütfen.
Evdeki tüm zararlı şeyleri gözünün önünden kaldır iyi şeyler koy masaya oraya buraya. Alışverişini kendine uygun yap. Seni sağlıklı beslenmenden uzaklaştıran neler var oturup bir muhasebe yap. Çocuklar uyuduktan sonra bizimle beraber ol yemeden vazgeçersin. Ne zamandır yoksun Bugun son dediğine göre kalıcı önlemler alma kararları seni bekliyor bitanem. Yalnız değilsin her zaman yanındayız. İyi günde kötü günümüzde . Şimdi sana bir sürü uzanacak el olacak . Siki tutunalim birbirimize .

Cumartesi gunu ciljngir acti kapiyi eve giremedim gec yazdim o nedenle. Neyse ben yapicam diyetimi cok saldim cunku
Haberimiz olmadı tatlım. Geçmiş olsun. İletişim olmazsa bir şey yapamıyoruz.Etiket yapmadiysan görmemiş olabilirim. Bildirim yapmayanlari seçmelere almayacağım demiştim hatırlarsan. Disiplin saglamazsak işlerimiz karmakarışık olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…