Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım, güzel menü.
Heyy maşallah kaptanıma, bu menüyle neden korkuyorsun ki sen, ben sana güveniyorum.
Afiyet olsun, adımlar muhteşem, menü güzel.
Afiyet olsun, çok hafif olmuş.
Bana bundan lütfen
04.03.2024 menü

08.30
Sade americano

12.30
Eki Görüntüle 3396631

14.00
Sade Türk kahvesi

18.30
Sade Türk kahvesi
Eki Görüntüle 3396632

Su:2.5 lt

M Minicikfzt
Afiyet olsun, tabağın güzelliğine bittim. Gayet güzel bir menü olmuş. akşam da normal bir öğün yiyebilirdin bence.

Canım sen tartıyı boşver, o hiç önemli değil. Sadece bu kadar ağrı iyi değil, umarım şu an iyisindir. Eğer değilsen (geriden geliyorum durumunu göremedim henüz) lütfen bugün hemen bir doktora git.

Vaktim yoktu yemek yemeğe

Hayat az zor birde bu bizi yokluyor arada sırada

korkmadımda insan yinede bir ürperiyor bilemiyorum yinede 2 kare çukulata iyi gelebilirdi

sağol canım

istanbulun çanakkaleye doğru olan kısmında yaşıyorum
Geçmiş olsun canım, Allah daha büyüklerinden korusun.

Depremi hisseden tüm arkadaşlara geçmiş olsun.

Canım sen tartıyı boşver, o hiç önemli değil. Sadece bu kadar ağrı iyi değil, umarım şu an iyisindir. Eğer değilsen (geriden geliyorum durumunu göremedim henüz) lütfen bugün hemen bir doktora git.
İlac içtim canım o yüzden ağrım biraz rahatladı bebekle hemen doktora gitmek de zor canım tek başıma ama eşimle konuştuk onun boş olduğu güne randevu alıp gideceğiz. Ağrı gerçekten çok zorluyor beni ben alıştım artık sadece olup bitse de ağrı da bitse diye bekliyorum ben artık. Dün akşam gerçekten kivrandim ağrıdan

Çok geçmiş olsun kist mi var canim?

Çok haklısın kaptan arkadas buluşmaları bitmiyor bugün bizde toplasacaz cerezden uzak durmaya çalışırım patates salatası yapacağım umarım iyi geçer teşekkürler kaptan ben birde o kadar yol yürüyorum hemen hemen hergun o yememe ragman inmiyor daha dikkatli olmam lazım demekki

Canım sağlıklı beslenmezsek yürüyüş yeterli olmuyor ağır spor yapmak lazım kardio gibi.
Kendi tabağının sebzesi bol olsun limonu da bol sık. hasarsız bir buluşma olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…