Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menum
Sabah 8.00
Smoothie
3 hurma

10.30
1 haslanmis yumurta
Sucuk
2 dilim tb ekmegi
Peynir

Ara 13.00
Piko
Yarim muz

Ara 17.00
4 galete

Aksam 18.30
1 kase mercimek corbasi
Firinda karnibahar brokoli

Su 2 lt spor 6bin adim olacak gece atarim
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım, güzel menü.
Selam kızlar menümü yazıyım hemen 😍
Kahvaltı 10.00 bir yumurtadan omlet domates salatalık bir dilim peynir
Akşam 17.00 200 Gr tavuk salata
Su az içtim 2 litre yapıcam en az
Spor 3060 adım 306 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Heyy maşallah kaptanıma, bu menüyle neden korkuyorsun ki sen, ben sana güveniyorum.
4 mart menüsü
Sabah
1 haşlanmış yumurta
lor Peynir Yarım salatalık yarım havuç 2 çeri domates
1 dilim çavdar ekmeği
Öğle
6.7 fıstık
Akşam
1 kase mercimek çorbası
Yumurta li ıspanak
Yogurt turp
Su 2.litre
Spor 16.bin adım.1600 pn
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun, adımlar muhteşem, menü güzel.
Aralıklı oruç diyetine başladım bir hafta
Sabah yeşil smoothie

Öglen saat 1 de iki haşlama yumurta ve bir salatalık

Ara yeşil çay

Saat 5 gibi ıspanaklı yoğurt bir elma

Su 2 buçuk litreyi aştı

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun, çok hafif olmuş.
Bana bundan lütfen :KK70:
04.03.2024 menü

08.30
Sade americano

12.30
Eki Görüntüle 3396631

14.00
Sade Türk kahvesi

18.30
Sade Türk kahvesi
Eki Görüntüle 3396632

Su:2.5 lt

M Minicikfzt
Afiyet olsun, tabağın güzelliğine bittim. Gayet güzel bir menü olmuş. akşam da normal bir öğün yiyebilirdin bence.

Ben şişkinlikten patlayacak gibiyim ya şu an +10 çıksam şaşırmam o derece ağrım da var inşallah yarın sabaha olurum artık da kurtulurum bu durumdan🥺soda falan da içtim belki geçirir diye ama yok yani gece en son süt sağıp ilaç icicem inşallah sabaha ağrım geçer de şişlik de iner doğru bir sonuç görürüm tartıda saçma sapan bir sonuç çıkacak gibi geliyo bana.
Canım sen tartıyı boşver, o hiç önemli değil. Sadece bu kadar ağrı iyi değil, umarım şu an iyisindir. Eğer değilsen (geriden geliyorum durumunu göremedim henüz) lütfen bugün hemen bir doktora git.

Afiyet olsun canım, güzel menü.

Heyy maşallah kaptanıma, bu menüyle neden korkuyorsun ki sen, ben sana güveniyorum.

Afiyet olsun, adımlar muhteşem, menü güzel.

Afiyet olsun, çok hafif olmuş.

Bana bundan lütfen :KK70:

Afiyet olsun, tabağın güzelliğine bittim. Gayet güzel bir menü olmuş. akşam da normal bir öğün yiyebilirdin bence.
Vaktim yoktu yemek yemeğe

Hayat az zor birde bu bizi yokluyor arada sırada :işsiz:

korkmadımda insan yinede bir ürperiyor bilemiyorum yinede 2 kare çukulata iyi gelebilirdi :KK48:

sağol canım

istanbulun çanakkaleye doğru olan kısmında yaşıyorum
Geçmiş olsun canım, Allah daha büyüklerinden korusun.

Depremi hisseden tüm arkadaşlara geçmiş olsun.

Canım sen tartıyı boşver, o hiç önemli değil. Sadece bu kadar ağrı iyi değil, umarım şu an iyisindir. Eğer değilsen (geriden geliyorum durumunu göremedim henüz) lütfen bugün hemen bir doktora git.
İlac içtim canım o yüzden ağrım biraz rahatladı bebekle hemen doktora gitmek de zor canım tek başıma ama eşimle konuştuk onun boş olduğu güne randevu alıp gideceğiz. Ağrı gerçekten çok zorluyor beni ben alıştım artık sadece olup bitse de ağrı da bitse diye bekliyorum ben artık. Dün akşam gerçekten kivrandim ağrıdan

İlac içtim canım o yüzden ağrım biraz rahatladı bebekle hemen doktora gitmek de zor canım tek başıma ama eşimle konuştuk onun boş olduğu güne randevu alıp gideceğiz. Ağrı gerçekten çok zorluyor beni ben alıştım artık sadece olup bitse de ağrı da bitse diye bekliyorum ben artık. Dün akşam gerçekten kivrandim ağrıdan
Çok geçmiş olsun kist mi var canim?

Canım bu hafta arkadaş bulusmasi , komşu gezmesini minimuma indir , sağlıklı menüler hazırla cumartesi güzel eksi gormen mümkün. Kuruyemisleri iyice azalt, tarhana asla yeme. Artilarin belki de ödemdir bu sayede çabucak gider , suyu da ihma etme olur mu :KK60:
Çok haklısın kaptan arkadas buluşmaları bitmiyor bugün bizde toplasacaz cerezden uzak durmaya çalışırım patates salatası yapacağım umarım iyi geçer teşekkürler kaptan ben birde o kadar yol yürüyorum hemen hemen hergun o yememe ragman inmiyor daha dikkatli olmam lazım demekki

Çok haklısın kaptan arkadas buluşmaları bitmiyor bugün bizde toplasacaz cerezden uzak durmaya çalışırım patates salatası yapacağım umarım iyi geçer teşekkürler kaptan ben birde o kadar yol yürüyorum hemen hemen hergun o yememe ragman inmiyor daha dikkatli olmam lazım demekki
Canım sağlıklı beslenmezsek yürüyüş yeterli olmuyor ağır spor yapmak lazım kardio gibi.
Kendi tabağının sebzesi bol olsun limonu da bol sık. :KK5: hasarsız bir buluşma olsun :dua:

X