Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım ileri seviye bir de benimki derin endometriozis diye geçiyor sadece yumurtalıklarda değil iç organlarda da çıkıyor bağırsak mesane vsden de oldum
Cok üzüldüm canım hemen doktora git bende de var ama büyümüyor 4 cm. O bile regl dönemi canıma okuyor. Geçmiş olsun.🥺❤️

Evet ameliyat da oldum yine de kurtulamadım emziriyorum diye ilaç da kullanamıyorum şimdi kimbilir kaç cm oldu yine 🥺
Çok geçmiş olsun 🙏 Bilirim o ağrıyı çok çektim ben de 😞 bir kere acilde alın benden ne varsa söküp alın diye çığlık çığlığa bağırmıştım.

İyi akşamlar hanımlar
04.03.2024

Bugün malzemeleri alamadım yarın listeme başlıyorum.

Sabah yok

12:30 2 tane yulaf poğaça,yeşilçay

16:00 1 çay bardağı sarı leblebi,sütlü filtre kahve

20:00 3 yk ıspanağa 2 yumurta kırdım yanında 1 bardak ayran

Aralarda 3 kupa sütlü filtre kahve

2.5 lt su
4725 adım

Elhan Elhan @Mthn83 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım, her şey süper.
iyi akşamlar hanımlar :)
Elhan Elhan Cordelia Cordelia M Minicikfzt :KK200:
4 mart menümü yazayım

kahvaltı : 11:30 gibi 2 haşlama yumurta, peynir, roka, salatalık, kaliforniya biber 2 adet ceviz

ara: 16:30 bir kupa sütlü kahve 2 adet hurma ve 2 adet ceviz bir küçük karede fındıklı ballı bir bar yedim komşumla paylaştım

akşam saat 20:40 dünden kalan kıymalı kabak yemeğim vardı yarım kase yoğurtla yedim

dışardaydım akşam yemeğim biraz geç oldu. sabahta 6 da kalkıcağım umarım salı eksisi görürüm fakat çok ümitli değilim sindirim sistemim cumartesiden beri hiç çalışmadı mağlesef

menümü yazarken deprem oldu :KK14:
Afiyet olsun canım, evet geç olmuş malesef ama hafif yemişsin. Derem için de tekrar geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın.
04.03.2024

09:00 1 fincan kahve

11:30 kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmek
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
6 zeytin
2 köz biber

15:00 4 tane çubuk kraker

17:30 akşam 1 tabak yoğurtlu kabak salata (üstüne 2 yemek kaşığı haşlanmış nohut ekledim)

2 litre su
Adım 8029

Elhan Elhan Cordelia Cordelia M Minicikfzt
Afiyet olsun canım, menü ve adımlar çok güzel .
4 Mart pazartesi

18:00

2 avuç badem ( yarısı şekerli, yarısı tuzlu)

1 lt su
3 kupa kahve

Elhan Elhan M Minicikfzt
Aç kalınmış bir gün, açlık yaptığını okudum, şifa olsun.
Afiyet olsun canım akşam kahvaltı yapmışsın sen de❤️
Evet canım eve geç gittik, o arada çocuk da okuldan çok aç geldi, yemek yapacak vakit yoktu artık. Kahvaltıya da bayılırım zaten.
İyi geceler canım geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım şükür geçti.
Nuri Alço gibi elimde kadehim bekliyorum 😂😂😂🫣
Hahahaahhhh :KK70: Ben hala geçmişteyim, sonuçları merakla bekliyorum.

Çok geçmiş olsun 🙏 Bilirim o ağrıyı çok çektim ben de 😞 bir kere acilde alın benden ne varsa söküp alın diye çığlık çığlığa bağırmıştım.
Galiba gelecek ya ağrısı iyice arttı yine üşüme de başladı bende genelde gelmeden önce öyle olurum bı gelse o kadar rahatlayacağım ki en azından oldu bitecek birkaç güne diye gecikince ağrısı iyice çekilmez oluyo inşallah bı daha hiç yasamazsın canım

Afiyet olsun canım, her şey süper.

Afiyet olsun canım, evet geç olmuş malesef ama hafif yemişsin. Derem için de tekrar geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın.

Afiyet olsun canım, menü ve adımlar çok güzel .

Aç kalınmış bir gün, açlık yaptığını okudum, şifa olsun.

Evet canım eve geç gittik, o arada çocuk da okuldan çok aç geldi, yemek yapacak vakit yoktu artık. Kahvaltıya da bayılırım zaten.

Teşekkür ederim canım şükür geçti.

Hahahaahhhh :KK70: Ben hala geçmişteyim, sonuçları merakla bekliyorum.
Sonucu ben de bekliyorum canım ama tartı beni çok yanıltmadı diyim 🥺

X