Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Her şeyin bahanesi var tabii ama sana üzülüyorum. Sağlık durumunu biliyorlar🤷‍♀️
Evdekiler çok ilgileniyor, hele büyük oğlum🧿
Onun kucağından bana gelmiyor bile, ötekini dedesi oynatıyor, bana hiç zararları yok gerçekten. Sadece bebeğin yemesi, altını değiştirmesi bana ait, çok da uysal 🧿
O yüzden rahatım 🤣, kızımda ondan bıraktı 🤣

Evdekiler çok ilgileniyor, hele büyük oğlum🧿
Onun kucağından bana gelmiyor bile, ötekini dedesi oynatıyor, bana hiç zararları yok gerçekten. Sadece bebeğin yemesi, altını değiştirmesi bana ait, çok da uysal 🧿
O yüzden rahatım 🤣, kızımda ondan bıraktı 🤣
Torunlar la basbasa kalmışsın heralde canım fazla giremedim okuduğum kadariyla anladım sana bir şey diyeyim mi doya doya tadını çıkart ben toruna 6 sene baktım birlikte yattık kalktık şimdi 9 yaşında gel bu akşam tatil birlikte uyuyalım sarılalım diyorum gelmiyor o tuzden tadını çıkart canım benim

Hadi bakalım inşallah o dediğin bakteri yoktur 🙏
Yok bende insallah oyle biseydirde tedavisini olurum diyorum daha kötüsü olmasin🙏🏻🌸 ozafajitim vardi ilerlemesinden korkuyorum. Dr a diyorum ben hep dikkat ediyorum ne olacagim boyle o da diyor sen hassas bir insansin midenden cikiyor hepsi.. kimi taş yer çöp yer ögütür sen dikkat eder hasta olursun..

Ben 74.5 oldum. Diyetime sadigim su içmeye çalışıyorum WC de var ama yükseliyor git gide. Bugün Dr a gittim onada dedim bakalım ne çıkacak 🙁
Ben bir süre hazırlık grubunda mi takilsam kilo işi i çözene kadar yorumlarada çok dahil olamıyorum eksik hissettim kendimi 🙁
Plana sadık kal bir gün de her şey değişecek :rapci: :rapci:
Bence başka yerlerde takilmamalisin kuzum :KK51:

Aralarda kaçanlar olmasa gayet güzel menü aslında, karnabaharı yumurtaya bulayıp fırına da atabilirsin, kızartınca çok yağ çekiyor.

Çok geçmiş olsun, talihsiz bir olay olmuş. Yemek olarak da pek bir şey yememişsin. Umarım kolun en kısa zamanda düzelir.

Afiyet olsun, menü ve spor güzel.

Afiyet olsun, güzel menü.

Afiyet olsun, komşu işi kötü olmuş biraz. Spor çok güzel.

Afiyet olsun. Kurabiye ve tart miktar olarak çok az sanırım.
Teşekkürler ❤️

Yok bende insallah oyle biseydirde tedavisini olurum diyorum daha kötüsü olmasin🙏🏻🌸 ozafajitim vardi ilerlemesinden korkuyorum. Dr a diyorum ben hep dikkat ediyorum ne olacagim boyle o da diyor sen hassas bir insansin midenden cikiyor hepsi.. kimi taş yer çöp yer ögütür sen dikkat eder hasta olursun..
Allah korusun güzel haberler al inşallah 🙏

X