Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar

Cordelia dualarımız annenle. Rabbim acil şifalar versin. Testlerini tertemiz çıkartsın inşallah ve senin de kalbine ferahlık versin. Bekleniyorsun burada hepimiz tarafından

D Diyettenvzgctm-olmuyo çok zor zamanlar. Rabbim en doğru kararı almayı nasip etsin inşallah. Yaşadığımız sürece imtihanlarımız bitmiyor bazen evlat bazen eş bazen anne baba. Bu yaşadıklarının da geçeceğini bildiğin imtihanın olduğunu bil ve yoluna öyle devam et. Lütfen kendini unutma, ihmal etme. Lütfen bilinçli hareket et. Rabbim yardımcın olsun
Elhan ablacım seni seviyorum

Ne güzel düşüncelerle geldim sayfaları okuyordum, okuduklarıma çok üzüldüm
Hayat hepimizi bazı şeylerle sınıyor, kimsenin hayatı muhteşem değil ve daha nelerle sınanacağız
Bazı şeyler elimizde olmadığı için yazılan kaderi yaşıyoruz, elimizde olan şeylerde yaşamak istediğimiz şekilde yön vermemiz gerekiyor, yapıp başarana ne mutlu

Cordelia , aileden birine bişey olsa ciğerimiz yanar, çok iyi anlıyorum seni
Rabbim dermanını versin, iyi haberlerini müjdele bizlere

D Diyettenvzgctm-olmuyo , Rabbim hayırlısıyla bir çıkış yolu göstersin canım, o duyguyu da iyi bilirim, sen şiddet görünce çocukların nerdeydi, inşaAllah şahit olmamışlardır

Kan kaybeden bir ablanin incinen yüreğine dokunman ne kadar mutlu etti biliyor musun
Canım Rüveydam ben de seni seviyorum her zaman iyi olmanı diliyorum bitanem

Gunaydinlar

Sert elestiriciyim ben,afiyet olsun canim diyip gececeksek yemek sayfalarida var yada bireysel acilan sayfalar... Cordelia bana azim veriyor,baskalarina yaptigi elestirilerden kendime pay cikariyorum. Arkadaslar ben yedim ama şu derdim var insallah toparlayacagim diye yazilsa hicbirimiz elestirmeyiz,elestiri istemeyende belirtsin bence. Sen derdini acikca belirtme bogaz derdine yemis gibi yaz git,elestirincede arkamdan atip tutma diye gel icindeki huzursuzlugu buradan cikar.Bizlerinde ne dertleri sorunlari var,saglik problemlerim var vs ama bunlari gelip buradaki huzurdan guzel ortamdan cikarmaya kimsenin hakki yok. Benim huzurum yok sizinde olmasın kaçsın gibi olmus. Bencil insanlar zaten uzak dursun bizlerden... Canim Cordelia motivasyon hormonum gel canim nolur gel yaramaz gizli danışan gel buraya

Mesajına bir sürü imoci koymak geldi içimden.
Yüreğine sağlık bitanem.
Kendiyle barışık olmayan etrafiyla da sorun yaşıyor. Gelecek kordişim Cordelia günlük hayattaki sıkıntılarını kolay kolay yansıtmaz , dualarımız onunla sıkıntısı olan her yarismacimizla daha kötü gunlerimiz oldu hepsinin üstesinden geldik bunu da atlatacağız.

Saglik problemleri diyincede bize en güzel örnek gezegenfeza miz bence... Tam olarak ne oldugunu bilmem ve sormayi da sevmem,onun yazdiklarini takip edip parca parca ogreniyorum nasil azmetmis burada cabaliyor ve ne problemleri var ama buraya huzur aşıliyor Cordelia cigimda oyle ve biliyorum ki Mthn83 de son zamanlarda dramatiklessede arka bahcemizde neler olup bitiyor en net yine biz biliriz,anlasilmayi beklemek anlatirsan olur anlatmadan anlasilmayi beklersen cok beklersin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…