Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bi kaç ay önce yaşadığım bir olayı anlatayım size (hazır annem uyuyorken)
Otobüste gidiyorum ayakta nazik kibar bi hanım duruyor karşısında da bir bey oturuyor kadın çok modern giyimli biraz dikkat çekiyor
Adam adamda diyemeyeceğim bir affedersiniz öküz kadına o kadar bakıyor ki gözlerini alamiyor resmen benimde dikkatimi çekmişti sonra kadın çantasında cüzdan arıyordu şarkı söyleyen çocuğa para vermek uzere ama adam hala gözlerini ayırmadan bakıyor adam bakarak beyefendi özür dilerim ben sizi çıkartamadım nereden tanışıyoruz acaba çok düşündüm tanıyamadım siz beni nerden tanıyorsunuz adam yok tanımıyorum deyince o kadar çok bakıyorsunuz ki beni tanıyorsunuz zannettim daha biraz daha uzadı bu laflar
Ama eşime de dedim kadın ne güzel kibarca herkesin içinde çaktırmadan bozdu aslında orada ne bakıyorsun diye kavga da çıkardı ama adam kıpkırmızı oldu döndü pencereye

Canim Hemşehrim hepimiz zor zamanlardan geciyoruz zaten şurada keyifleniyorsak ve bunu elimizden alanlar oluyorsa bencilliklerinden diyorum...
Ketojenik beslendigim donemde pankreatit gecirdim zor zamanlardi... Doktor kanser olursun vs dedi çok şükür atlattim o yuzden simdi midem bagirsaklarim huzursuzlandimi ruhum daraliyor yine bisey mi var diye.. ondan ben takintiliyim takviyelere ve tek yönlü beslenmelere.. bi arkadasimiz ketojenik yapicam demisti yapma diyemedim ama simdi diyebilirim bence yapma diye vücudunuzun yakıtını degistirmeye calismayin arkadaslar bu cok riskli birsey!

Tam benim tavrim cok kibar bozarim geri dönüşü olamaz

Tatlışım sorunlarımizi yiyerek çözemeyiz derdimizin üstüne dert katariz sadece. Çok olgun , hayattan dersini almış , kocaman bir kalbi olan iyi yürekli bir arkadaşimsin iyi ki tanıdım dediğim çok kıymetli birisin yazdıklarına katılıyorum. Sana mesaj yazarken çok rahat hissediyorum diken üstünde değilim bize böyle arkadaşlar lazım.

Son düzenleme:
Yaaa bilmiyordum yakıt değiştirmek bu kadar tehlikeli miymiş

Ne guzel dedin diken ustunde hissetmeden yazabilmek
Yaaa bilmiyordum yakıt değiştirmek bu kadar tehlikeli miymiş
Evet ablacim hindistancevizi yagli kremali kahveler falan et protein agirlikli beslenmek pankreasi yoruyormus...belki ondan benim vucudum proteine boyle tepki veriyor.. yumurta yiyorum sisiyorum balik yiyorum sisiyorum... Bilsem hic bulasmazdim akdeniz diyetinden şaşmazdim. O hastaligi atlattim covit patladı dr dedi dikkatli ol covite yakalanma senin bagisiklik çok düşük şu an... ben yakalandım çok ağır sekilde oldu ama atlattim

Geçmiş olsun canım benim konu sağlık olunca tecrübe yaşamış biri olarak uyarmak en doğal hakkımız biliyordun da neden söylemedin demek daha kötü o yüzden işime gelmiyorsa bile teşekkür eder geçersin bu kadar basit
Tam benim tavrim cok kibar bozarim geri dönüşü olamaz
Oooo hiç beceremem aferin kız sana
Canım sin canım inan yazıların duygulandırdı beni ıyiki bende seni tanıdım ıyiki bu grup dayım seviyorum hepinizi seviyorum
Bak hele havan üşüttü rüzgarını sevsinler hangi arada derede 15.000 oldu
Vallahi bende şaşırdım beklemiyordum çünkü hareketim kisitlandi ama 1500 olacaktı 15.bin oldu olsun sevindim ya az da olsa

Al bir şaşkinlik daha

Seni klonlasınlar

Herseyi de sen yaşamışın sen biliyon derler diye

Günaydın canım Ekürim
Kolaylıklar sizinle olsun.
Haber ettiğin için teşekkür ederim her zamanki gibi çok ince düşüncelisin
Bugün buradasın inşallah
Günaydın çıtırcım,çıtır ekürim
Annesinin banka işleri varmış,oradanda televizyonun güncelleme işi var ona gideceğiz.
Rica ederim ne demek,haber vermeyincede biliyırsun merak ediyoruz sonra.
Burdayım dışarda işim var markete gideceğim sonra,kargo gelecek onu bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…