Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Haklısın canım aslında burası bi nevi terapi gibi kimsenin özel hayatı 4 dörtlük değil herkesin ayrı ayrı sorunlarını var inan burası bana terapi gibi geliyor bak dün ne güzel güldük stres attik

aynen öyle. ben de buraya gelince rahatlıyorum. paylaştıkça güzel oluyor herşey

Hadii ınsalhhh faydasını görürsün soğan suyu da içen var ama
soğan suyunu önceki yıllar içmiştim. bu macunun içinde hayıt tohumu, civanperçemi, aslanpençesi, dulavrat ot ve daha başka şeyler var içinde bunun. etkili olduğu söylendi bakalım inşallah iyi gelir

tirşik şifa olsun diye tirşik pancarı otuyla yapılan bir çorba ekşimsi oluyor tadı canım

Dünki menüm
Sabah 11.30
1 haş yumurta 1 tb ekmek 2 çatal krem peynir 2 siyah zeytin 1 çatal nutella
Akşam18.30 1 kase patates salatası
3 kaşık rus salatası
Yatmadan önce biberli yoğurt
Su 1 5 lt
Bugünki menüm
Sabah 12.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta 2 siyah zeytin az tulum peyniri.1 çatal nutella
Ara 1 tane mandalina
Akşam 4 tane sarma 3 kaşık erişte salatası
Su 2 lt
Elhan Cordelia s i d e l y a

soğan suyunu önceki yıllar içmiştim. bu macunun içinde hayıt tohumu, civanperçemi, aslanpençesi, dulavrat ot ve daha başka şeyler var içinde bunun. etkili olduğu söylendi bakalım inşallah iyi gelir
Canım bazen bu tarz bitkiler tüm hormonları altüst edebiliyor kullanırken dikkatli ol.

biraz zaman vermek lazım canım. ikisi içinde duygusal çalkantılar var. bazen fitili ateşleyen ufak bir kıvılcımdır ama patlama büyük olur. biz buradayız. kalanlarla yolumuzda yürümemiz gerek.
herkese iyi geceler yarın yeni bir gün. rabbim hepinizin yüreğine ferahlık versin

Evet o yüzden her iki tarafta haklı dedim ben de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…