Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Annemin kan kanseri olduğunu öğrendim pazartesi. İnşallah iyi çıkacak yeni testlere girecek. Bekliyoruz. Kizlar bu konuda konuşmak istemiyorum boza beni gerdi yazıyorum. Sen diyet yapıyorsun dünya hazirolda seni beklemiyor. Hayat devam ediyor ve hayatta bir çok acı var. Başka bir şey söylemek istemiyorum. Sırada bahane söylemek isteyen biri varsa lütfen söylemesin. Bırakıyorum deyip bırakın. Kac gündür ağlamadım sağol ağlattın
Rabbim anneciğine şifa versin tatlım 🤲İnşallah iyi olacak güzel sonuçları gelecek anneciğinin 🤲
@Elhan canım ben ayrılıyorum. Cuma kilo bildirimimi sana WhatsApp tan yaparım. Seni çok seviyorum. Gerek yoksa yapmam. Bildirimsiz olsun istemiyorum. Sen nasıl karar verirsen .
Tekrar gelirsin inşallah kuzum 💕ihtiyacımız var sana 🙏 Dönmen dileklerimle ❤️

Kizlar merhaba . Haftasonu tasincam inşallah . Aşırı yoğunum gece 3 lere kadar . Buraya bakamıyorum . Çok üzgünüm . En kısa sürede dönecem inşallah . @Elhan canimmm ben izne mi ayrılsam ne bulursam onu yiyorum hiç dikkat edemedim 2 gündür komşum , annem sağolsunlar getiriyorlar seçenek olmayınca yiyorum .
Yeni eviniz hayırlı olsun canım ❤️Rabbim huzurla sağlıkla oturmayı nasip etsin inşallah 🤲

Annemin kan kanseri olduğunu öğrendim pazartesi. İnşallah iyi çıkacak yeni testlere girecek. Bekliyoruz. Kizlar bu konuda konuşmak istemiyorum boza beni gerdi yazıyorum. Sen diyet yapıyorsun dünya hazirolda seni beklemiyor. Hayat devam ediyor ve hayatta bir çok acı var. Başka bir şey söylemek istemiyorum. Sırada bahane söylemek isteyen biri varsa lütfen söylemesin. Bırakıyorum deyip bırakın. Kac gündür ağlamadım sağol ağlattın
Çok üzüldüm canım, Rabbim acil şifalar versin, anneciğin bir an önce sağlığına kavuşsun🤲🏼

/cordelia , bana kizacagini tahmin ettigim icin geri geldim. Bana cikolata konusunda yaptigin yorumlar, saka diilmis ki, uzgunken bile cikolata yemem hakkinda yorum yapiyorsun
Ben cikolatayi yedigimi soylerken, mutlu mesut, gururla soylemedim. Stresten yiyordum. Ve eskisi kadar yemedigimi de paylasnistim

2ncisi ben yalanci degilim cok sukur

Aslinda hic bir sey yazmadan ayrilirdim ama takimda oldugum icin vicdanim el vermedi. Veremez de. Bu durumda sizleri dusundugum icin girdim

Ucuncusu ben hamburgeri ailevi sorunlar olmadan yenistim. Bugun bir sey yiyesim gelmedi. Aksam tabaktakiler duruyo die yedim, onlar da normal yemek

Ya en cok dokunan da sitem edecegini bilmeme ragmen ne biliyo musun. Uzuntulu halinle benim arkamdan *bunu diyen arkadas cikolata yiyordu, yalanlara siginmamaliyiz tarzi konusman. Oradaki yalanci ayse fatma degil, külliyen ben ama inanmayabilirsin, yalan söylemedim.

Apacik yazsam, eşim siddet uyguladi
Evliligim tehlikede yazsam, cevaben yine mi cikolata yedigimi hatirlatacaksin. Ben hâla agliyorum . Acindirmak icin soylemiyorum. Benim icin hayattaki EN ÖNEMLİ olan ne biliyo musun, evlatlarim ve annem babam. En önemlisi evlatlarim. Hâla da agliyorum. Annen icin de agladim. Uzuldugum hala cikolata jonusuna deginmen. Siddet görmus biri. Esi gece bile hakaret etmis, sabah ise gitmis bir kadin, buraya girip diyet konusundan bahsedebilir mi, ayrilsam evlatlarimi alamaz ama az bi ihtimal. Onun korkusuyla herseye susan bir kadin. Onlar icin sonuna kadar mucadele edicem. ben yine de girdim söyledim. İcim rahat etmezdi diye ama karsiligi buymus. Ben güle oynaya ayriliyorum desem, evet beni yerden yere vur. Ne dersen de ama ben durustligumle geldim yazdim.
Çok üzüldüm canım, Allah yardımcın olsun 🤲🏼

@Elhan canım ben ayrılıyorum. Cuma kilo bildirimimi sana WhatsApp tan yaparım. Seni çok seviyorum. Gerek yoksa yapmam. Bildirimsiz olsun istemiyorum. Sen nasıl karar verirsen .
Canım gitmene ne gerek var, burda biraz oyalanır kafanı dağıtırsın, tekrar gel lütfen 🥰🥰🥰

Kizlar merhaba . Haftasonu tasincam inşallah . Aşırı yoğunum gece 3 lere kadar . Buraya bakamıyorum . Çok üzgünüm . En kısa sürede dönecem inşallah . @Elhan canimmm ben izne mi ayrılsam ne bulursam onu yiyorum hiç dikkat edemedim 2 gündür komşum , annem sağolsunlar getiriyorlar seçenek olmayınca yiyorum .
Allah kolaylık versin canım 🤲🏼

X