Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltım 🫣😵‍💫
IMG_20240201_083031.jpg

Saglik problemleri diyincede bize en güzel örnek @gezegenfeza miz bence... Tam olarak ne oldugunu bilmem ve sormayi da sevmem,onun yazdiklarini takip edip parca parca ogreniyorum nasil azmetmis burada cabaliyor ve ne problemleri var ama buraya huzur aşıliyor🌸🫶🏻 @Cordelia cigimda oyle ve biliyorum ki Mthn83 Mthn83 de🫶🏻 son zamanlarda dramatiklessede🥰 🥹 arka bahcemizde neler olup bitiyor en net yine biz biliriz,anlasilmayi beklemek anlatirsan olur anlatmadan anlasilmayi beklersen cok beklersin....
Ben bişi yapmadım
Beni çıkar aradan çıkar 😂
Sadece üzülüyorum hedefimden geri kalıyorum diye 🫣
Yeni üyemiz alıntı içinde formu doldurduğu için biz onu alintiladigimizda boş bir sayfa çıkıyor o yüzden alintilayamadin kaptanım. :KK68:
Bir altta yazı vardı canım oradan alıntı yaptım bende 😍

Ben bişi yapmadım
Beni çıkar aradan çıkar 😂
Sadece üzülüyorum hedefimden geri kalıyorum diye 🫣

Bir altta yazı vardı canım oradan alıntı yaptım bende 😍
Cikarmicam iste bende bir ileri iki geri gidiyom napayim kışın diyom kilomu korusamda iyidir havalar isininca kolay gidiyor benden:) sebde sıkılaştın bunun farkindasin ama yine de hayur ben uzulecegim diyorsun yaoma bunu 😘

Kalktim kalktim.... Onu örttüm güzelce gırgır mırmır diye diye uyuyor... Ben de eliptige 🌸🫶🏻 bazi arkadaslar zaten zayif bu napiyor diyordur eminim... Kimse bana altin tepsi ile sunmadi bunu cok emek verdim ve veriyorum. Obezlikten geldim,4.5 kilo dogdum hep öyle tombul oldum...Canım sıkıldı yedim ictim ertesi gün devam ettim,kendimi elestirdim aynaya gectim konustum kendimle... Boyle destekci grubum arkadaslarimda olmadi her zaman,etrafimda hep zararli mamalar ya da asilmasi zor problemler doluydu... Birbirine karistirmadim yan yola girip diger sokaktan düz yoluma geri ciktim.
1000053483.jpg

Annemin kan kanseri olduğunu öğrendim pazartesi. İnşallah iyi çıkacak yeni testlere girecek. Bekliyoruz. Kizlar bu konuda konuşmak istemiyorum boza beni gerdi yazıyorum. Sen diyet yapıyorsun dünya hazirolda seni beklemiyor. Hayat devam ediyor ve hayatta bir çok acı var. Başka bir şey söylemek istemiyorum. Sırada bahane söylemek isteyen biri varsa lütfen söylemesin. Bırakıyorum deyip bırakın. Kac gündür ağlamadım sağol ağlattın

Herkes Allaha emanet olsun. Hoşçakalin. Umarım sizler mükemmel olmaya devam edersiniz. Zira ben değilim.

kızlar hepinizi öpüyorum :KK15: yarın iş var uyumam gerekli :uykucu: iyi geceler 💞

Gunaydinlar🌸🫶🏻

Sert elestiriciyim ben,afiyet olsun canim diyip gececeksek yemek sayfalarida var yada bireysel acilan sayfalar... Cordelia bana azim veriyor,baskalarina yaptigi elestirilerden kendime pay cikariyorum. Arkadaslar ben yedim ama şu derdim var insallah toparlayacagim diye yazilsa hicbirimiz elestirmeyiz,elestiri istemeyende belirtsin bence. Sen derdini acikca belirtme bogaz derdine yemis gibi yaz git,elestirincede arkamdan atip tutma diye gel icindeki huzursuzlugu buradan cikar.Bizlerinde ne dertleri sorunlari var,saglik problemlerim var vs ama bunlari gelip buradaki huzurdan guzel ortamdan cikarmaya kimsenin hakki yok. Benim huzurum yok sizinde olmasın kaçsın gibi olmus. Bencil insanlar zaten uzak dursun bizlerden... Canim @Cordelia motivasyon hormonum gel canim nolur gel🫶🏻 yaramaz gizli danışan gel buraya🫶🏻
Hepimizin tercümanı oldun yüreğine sağlık canım ❤️
Mesajına bir sürü imoci koymak geldi içimden.
Yüreğine sağlık bitanem. :dua:
Kendiyle barışık olmayan etrafiyla da sorun yaşıyor. Gelecek kordişim @Cordelia günlük hayattaki sıkıntılarını kolay kolay yansıtmaz , dualarımız onunla sıkıntısı olan her yarismacimizla :dua:daha kötü gunlerimiz oldu hepsinin üstesinden geldik bunu da atlatacağız. :dua:
İnsalahh anneciginden iyi haberler alıp yuvasına geri döner 🙏🙏üzüldüğümüz u ve dönmesini canı gönülden istediğimizi belrtirmisin canım
:KK74: :KK200::KK60::21: seviyom azimli kararli arkadaslarimi
Bizde seni seviyoruz🥰
Bende keçi peyniri cok severim yalnizliktan kokuşmuş 😂😂😂
Bergama tulumu yada kaşar loru
Kolumda kediyle yatiyoz ondan kelimeler kayiyor siz anlarainiz😂 oyle guzel uyudu ki kolumda kiyamadim kaldirayim ana bi kalkip eliptik yapim sonrq dukkan... Dükkanı babam açıyor da ondan bu rahatligim,merak etmiasinizdir muhakkak😁😘
Senin kolunda kendinle böyle kayıyor ben dümdüz iken nasıl da kaydırıyorum 🤨
Kalktim kalktim.... Onu örttüm güzelce gırgır mırmır diye diye uyuyor... Ben de eliptige 🌸🫶🏻 bazi arkadaslar zaten zayif bu napiyor diyordur eminim... Kimse bana altin tepsi ile sunmadi bunu cok emek verdim ve veriyorum. Obezlikten geldim,4.5 kilo dogdum hep öyle tombul oldum...Canım sıkıldı yedim ictim ertesi gün devam ettim,kendimi elestirdim aynaya gectim konustum kendimle... Boyle destekci grubum arkadaslarimda olmadi her zaman,etrafimda hep zararli mamalar ya da asilmasi zor problemler doluydu... Birbirine karistirmadim yan yola girip diger sokaktan düz yoluma geri ciktim.
Eki Görüntüle 3379653
Oyy yesinler onu nasılda büsüzmüş güzel emekler verip mükafatını almışsın ne güzel emek vermeden olmuyor 👍

Eki Görüntüle 3379653
Hayatın yükünü omuzladigimiz yetmiyor bir de yağları alıp onları taşimaya başlıyoruz. 🥺
Problemlerimle baş edebilmek için sağlıklı bir beyne, psikolojiye ve vücuda ihtiyacım var. Formül çok basit . Yine peşindeyim yââââr :KK68: :super:
Kedicik tatlı tatlı uyusun :KK68:mayismiş iyice 🤩

Azıcık konuyu dağıtayım dedim hayatımızda o kadar inişler çıkışlar oluyor ki hiç bir şey için bu durumlara gelmeye değmiyor sen onu dedin ben bunu dedim birbirimizi yanlış anlamış olsakda bunu daha farklı bir dilde söyleyip anlatabiliriz

X