Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bişi yapmadım
Beni çıkar aradan çıkar
Sadece üzülüyorum hedefimden geri kalıyorum diye
Yeni üyemiz alıntı içinde formu doldurduğu için biz onu alintiladigimizda boş bir sayfa çıkıyor o yüzden alintilayamadin kaptanım.
Bir altta yazı vardı canım oradan alıntı yaptım bende

Ben bişi yapmadım
Beni çıkar aradan çıkar
Sadece üzülüyorum hedefimden geri kalıyorum diye

Bir altta yazı vardı canım oradan alıntı yaptım bende
Cikarmicam iste bende bir ileri iki geri gidiyom napayim kışın diyom kilomu korusamda iyidir havalar isininca kolay gidiyor benden:) sebde sıkılaştın bunun farkindasin ama yine de hayur ben uzulecegim diyorsun yaoma bunu

Kalktim kalktim.... Onu örttüm güzelce gırgır mırmır diye diye uyuyor... Ben de eliptige bazi arkadaslar zaten zayif bu napiyor diyordur eminim... Kimse bana altin tepsi ile sunmadi bunu cok emek verdim ve veriyorum. Obezlikten geldim,4.5 kilo dogdum hep öyle tombul oldum...Canım sıkıldı yedim ictim ertesi gün devam ettim,kendimi elestirdim aynaya gectim konustum kendimle... Boyle destekci grubum arkadaslarimda olmadi her zaman,etrafimda hep zararli mamalar ya da asilmasi zor problemler doluydu... Birbirine karistirmadim yan yola girip diger sokaktan düz yoluma geri ciktim.

Herkes Allaha emanet olsun. Hoşçakalin. Umarım sizler mükemmel olmaya devam edersiniz. Zira ben değilim.

kızlar hepinizi öpüyorum yarın iş var uyumam gerekli iyi geceler

Hepimizin tercümanı oldun yüreğine sağlık canım
İnsalahh anneciginden iyi haberler alıp yuvasına geri döner üzüldüğümüz u ve dönmesini canı gönülden istediğimizi belrtirmisin canım
seviyom azimli kararli arkadaslarimi
Bizde seni seviyoruz
Bende keçi peyniri cok severim yalnizliktan kokuşmuş
Bergama tulumu yada kaşar loru
Kolumda kediyle yatiyoz ondan kelimeler kayiyor siz anlarainiz oyle guzel uyudu ki kolumda kiyamadim kaldirayim ana bi kalkip eliptik yapim sonrq dukkan... Dükkanı babam açıyor da ondan bu rahatligim,merak etmiasinizdir muhakkak
Senin kolunda kendinle böyle kayıyor ben dümdüz iken nasıl da kaydırıyorum
Oyy yesinler onu nasılda büsüzmüş güzel emekler verip mükafatını almışsın ne güzel emek vermeden olmuyor

Hayatın yükünü omuzladigimiz yetmiyor bir de yağları alıp onları taşimaya başlıyoruz.
Problemlerimle baş edebilmek için sağlıklı bir beyne, psikolojiye ve vücuda ihtiyacım var. Formül çok basit . Yine peşindeyim yââââr
Kedicik tatlı tatlı uyusun mayismiş iyice

Azıcık konuyu dağıtayım dedim hayatımızda o kadar inişler çıkışlar oluyor ki hiç bir şey için bu durumlara gelmeye değmiyor sen onu dedin ben bunu dedim birbirimizi yanlış anlamış olsakda bunu daha farklı bir dilde söyleyip anlatabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…