Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu ara bı lokma ile tutabiliyorum kendimi tadına bakmak yetiyor ama şuan çok tatlı istiyorum. İş yapmaya çalışıyorum
Benim de canım çok istiyor sorma şuan bu profiterol bana bakıyor ,ama yemeyecem . Bir tane yesem ardı arkası kesilmiyor . Tadını alınca bırakamıyorum

Eklentiler

• IMG_20240119_201624.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 25
Cok guzel dengeli tam Cumaya yakisir olmus ayrıca adım sayın harika! Az daha Karsiyakaya gelecekmissin

Evet canım ve sadece bir çay kaşığı ucuyla iç dolgusunun tadına baktım . Ah ahh eski ben bütün borcami yerdi de Elhan cigimdan korkuyorum .
Biliyor musun obezlikten ciktigim yolculukta o kadar cok kek pasta profiterol yapip ev halkina sundum ki... Onlar yedi ben seyrettim mutlu oldum kendimi gördüm tebrik ederim

Evet canım ve sadece bir çay kaşığı ucuyla iç dolgusunun tadına baktım . Ah ahh eski ben bütün borcami yerdi de Elhan cigimdan korkuyorum .
Ev yapımı güzel bir profiterol yemeyeli ne çok oldu ya da güzel yapan bir yerden. Bir deneyeyim dedim yumurtaları tam soğutmadan ekledim sanırım kokuyordu sevmedim.
Ellerine sağlık güzel görünüyor. Ayrıca iradene sağlık

Benim ilk yaptığım Şu hamuru poğaça olmuştu yapa yapa efsane oldu . Çok severim ben de . Denemekten vazgeçme canm . Teşekkür ederim canım

Kız bır şey yapacağından mi sanki . Uzmeyeyim diyorum . Çok emeği var . O da bizim emegimize üzülür çünkü biliyorum Elhan
Aynen ama bu tür şeylerde bizi harekete geçiren şeyler genellikle bizim dışımızda değer verdiğimiz şeyler oluyor. Eşim için çocuğum için çevrem için genelde en son kendimiz için oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…