Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi aksamlar

19 Ocak Cuma beslenme listem Elhan ffestinalente

13:00
Portakalli tarcinli yulaf lapasi
15:00
5 fındık 5 kaju
16:00
1 s.b. kefir
17:30
1 tane baget
2 kepce mercimek corbasi
3 yk havuclu ispanak

Cuma kacamagi yarım muz,1 tk tahin pekmez,1 minik kandil simidi

2.5 lt su ictim

Spor puanim 2000 Cordelia

Eklentiler

• 1000051956.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 16
Kaldı 2 kg
Bence tutar

Kesin kararlı olacaksın, başka yapacak bişey yok,
Canın makarna istediyse tabağı doldurmak yerine yarısına salata ekleyip yine 1 tabak yedim diye inandır kendini, canın tatlı istiyorsa daha düşük kalorili, daha sağlıklı şeyler yap

Eline sağlık canım

Yapip yemeyeceksin canim ben hergun hamurisi tatli birsey yapiyorsam simdi yapmiyorum yapincada yememeyi ogrenicez yoksa hep kisir dongu kimisi derki ucundan bakiyorum bende pek oyle olmuyor oyuzden en iyisi yememek

Ben eşime pilav makarna her şeyi yapıyorum ama ben yemiyorum. Benim yemeğim farklı beynime kodladım bunu. Mesela restorana gidiyoruz o iskender tatlı vs yiyor ben iagara tavuk/ köfte salata yiyorum. Tadına bakmıyorum ben bunları yemiyorum. Bunu bildiğim için evdeki tatlılar çikolatalar börekler pilavlar aslında yok

Teşekkür ederim kızlar.
Peki öğün olarak ne düşünürsünüz ,kahvaltı atlanmalı mı , ara öğün falan ?
Ben yillar once 4 ogun yaparak 20 kilo verdim sonra aldim neyse birkac yildir aralikli oruc yapmaya calisiyorum birkac gun evet oluyor ama sonra tatliya yenik dusuyorum simdi tekrar eski duzenime dondum 4 ogun yapiyorum ara ogunde meyve var suanlik tatli krizlerim olmuyor cunku benim insulin direncim var benim bu sekil beslenmem lazim
Vucudunu gozlemle sana iyi geleni bul.

Benim siparisim bu guzel taktik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…