Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tahin pekmez muz fazla oldu hala tatlı istiyorum
Makarna kabaktan yapılma miktarı resimli canım 1 kabaktan yaptim

Ben keyifle yapıyorum aslında merak etme koltuk emin ellerde ciddiyet geliyo bana sıkı tutuyorum. Ocak hedefimi tutturayım şu gazla jdjdjdk
Sayende bende ıkı kıloyu tutturmak ıcın çabaladım hatta dün bebe kanguruda 35 dk market gezdım yürüdüm 4 kat merdıven ındım çıktım ıkı kez daha ne

Ben de yarım muzu mikrodalgada eritip tahin pekm z koydum 1 t.k oyle iyi geldiki... Gunboyu nabzimi hissettim nefesim darlandi meger şekerim düşmüs muzu yiyip iyilesince anladim

Güzel menü canım bol protein

Muza kakaoda yakisiyor .ooo supermis ozaman .
Bende cok tatli seven yemek yemiyim tatli yiyiyim diyen biriyim 1 haftadir sekerli birsey tuketmedim ama oglen yedigim yulaf lapasi bana cok iyi geliyor( icinde meyve tarcin kakao ne istersen koy) bir sonraki gun icin onun hayalini kurup kendimi tutuyorum sende saglikli seyleri hayal et kendini tut aman .
Esim kizlara karamelli kek almis cok severim gecen aklima geldi dedim cuma tartidan sonra yiyiyim sonra dedim napiyorsun yiyince gerisi geliyor ve ben diyetten cikiyorum

Ben de yarım muzu mikrodalgada eritip tahin pekm z koydum 1 t.k oyle iyi geldiki... Gunboyu nabzimi hissettim nefesim darlandi meger şekerim düşmüs muzu yiyip iyilesince anladim
İçimde büyük bir boşluk var. Açlık değil daha çok olmadı yiyeli. Su da içtim. Birazdan kahve içeyim bugün tatlı yemek yaramadı mı acaba yada özel gün durumları mi

Hanımlar spor sorunsalıma kestane kebap acele cevap
Şimdi andulasyon terapiye başlayacağım yarın görüşmem var. Dediler ki haftada 2 seans 30 ar dk girecekmişim 15 dk sı 2.5 saat yürümüş gibi olurmuş e şimdi bu spor muuuuu değil miiiii
Değil gibi de bir istişare yapalım dedim

19 ocak menüsü pardon kaçamağı diyelim
Uyaninca
Limonlu zencefilli su filtre kahve
Sabah
Sucuklu yumurta
3 zeytin
Ogle
Sahlep
Akşam
1 kase sehriye corbasi
6 kaşık manti
Su 2 litre
Spor 16 bin adım =1600 puan
Elhan patimsilizm Cordelia

Eklentiler

• sporthealth-1-20240119-201039.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 18
Bu ara bı lokma ile tutabiliyorum kendimi tadına bakmak yetiyor ama şuan çok tatlı istiyorum. İş yapmaya çalışıyorum

Canım bedeninde sıkıntılar var. Vücudunda kan dolaşımını nabız hareketliligi artıracak herşey senin için spor sayılır. O yüzden spor olayina takılma sen. Sağlığın daha önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…