Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler canım
Sağol kaptanım iki haftadan sonra - 1 kilo gelmek çok güzel
Hayırlı olsun kaptanlık inşallah seninle birlikte sıkı bir hafta olur benim için de

Geçende birisine denk geldim. Kavgalar olmuş, sonra konu da yapanmış. Kadına gerçekten üzüldüm. Ne emekler vermiş ama tartı paylaşmayan mı dersin, öğün mü ne dersen sonra oda üyelik iptali yapmış zaten.

İki haftadır Sibel bana yetismesin, Akrep beni çok geçmesin diye iflahim kesildi.
Yarın takımım için çalışmalar başlayacak kaptanım.

Evet persembe gunleri pirinc lapasi günü yapiyorduk sebahardi galiba onla.. cok güzel ödem attiriyordu o pirinc laoasi

Kahvaltıyı saat kaçta yapıyorsun? Ben öğlene doğru yapıyorum. Böylelikle öğlen ara öğün bazen oluyor bazen hiç canım istemiyor
Çocuklar öğlenci .11 gibi yapıyorum bazen
Sabah da eşime hazırlıyorum.8 de. Bazen erken yiyip çocuklarla yemiyorum değişiyor .

5.5 yas kucuk bir yas degil benimkide 5.5 yasinda bu davranisindan dolayi cok uzuldugunu soyleyebilirsin ve oda cezasi verebilirsin kisa sureli benimkide bi iki vuruyordu benden tepki gorunce vazgecti
tahin pekmez muz fazla olmus makarnanin miktari belli degil azdir diye umuyorum .Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…