Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oo daha ne olsun canimm ellerinize sağlık . Mutlu mesut olsunlar inşallah inşallah bu geçici bir kafadir yoksa ben oğullarımi vermem kimseye
Sagoll kuzumm tatsız atlatalımm inşaallahhh

Oooooo vermezmiş birdee hahahahahaa ahh o
oğluşlarrr rahat dururmu

Sagoll kuzumm tatsız atlatalımm inşaallahhh

Oooooo vermezmiş birdee hahahahahaa ahh o
oğluşlarrr rahat dururmu
Valla bazen düşünüyorum tövbe tövbe deyip ağzıma vuruyorum kafamda susturuyorum kendimi öyle zor geliyor . Böyle kalmam da milletin başını yakmam burada cekistirilen kaynanalardan olmam inşallah meze etmem kendimi kadınlar kulübü sofrasına

Kural gereği yolcu yolunda gerek.
Hadi tatlım aypare ackerman gel de cuma günü kaptanini şaşırt.
Her iki takıma da hayırlı olsun. Tesekkurler kaptanım.

Direk bdv ye buyurunn efemmm

Aaaa ama hala gelin diyorsun şaka bir yana amin kuzum hayatları boyunca iyi niyetli ,merhametli insanlarla kesistirsin Rabbim yollarini inşallah yavrularımızın.
Hahahahah amaaa oluccuukkkk bide buralardan biri olursa suçtukk senin hakkında bdvler açıyormuş falannn
Amin kuzumm

Hahahahah amaaa oluccuukkkk bide buralardan biri olursa suçtukk senin hakkında bdvler açıyormuş falannn
Amin kuzumm
Neyseki hakimim buralara aktif kullanıyorum da enselerim hemen . Kız oğullarımi evlendirdin olmayan gelinleriimle birbirimize düşürdün, yetmedi buraya da meze ettin daha fazlasını hayal edemeyecem

Aşkolsun canım, öyle birine mi benziyorum
Tabiki örnek verebilirsiniz
Ben bunu üstüme hiç almıyorum geldi misafir oldu gidiyor

Afiyet olsun canım Ton balığınin üstüne kurabiye, kek koymazsan şahane olur. Dikkatli ol tamam mı kuzum.
Okulda küçük çaplı bir pasta börek şeysi olacak ben iflah olmaz bir tatlıcı olarak illaki birkaç dilim tatlı yiyeceğim başganımm ama cumaya kadar aç kalırsam dengelerim diye düşünüyorum
Peşinen kendini mağlup etmişsin. Okulun yemesi içmesi bitmez ki biz de o yollardan geçtik. Tatlinin porsiyonunu minnak yap. Tadını bildiğin şeyler. Yiyince pişman olacağım bir şeyi yememeyi tercih ederim. Pişman olacağından da emin değilim iyi mi
@diykon2412 bebişim sende katılsana bize
Diykon2142 anneler grubundan arkadaşın sanırım. Gelirse seviniriz. Varsa doğumdan kalan kilosu erir gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…