Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben 3 sene önce 25 kilo verip 100 e düşmüştüm zaten kollarımda ve bacaklarımdaki kas yırtıkları öyle oldu o kadar çok spor yapıyordum ki deli gibiydim. Eee herşeyin fazlası zarar şimdi oturdum kaldım. Hayır spor yapmayı geçtim geçen bir market gezemedim yaaaa
Peki biraz kilo verince düzelecek mi o problemler?
Ben günlük işimi yapabilsem çok mutlu olurum, birini yapsam diğeri kalıyor
Aylardır ev süpürmedim, robot çalıştırıyorum, önce süpürüp sonra sildiriyorum, diğer yerler üstün körü, eve baksan tertemiz, benim içime sinmiyor 😔
2 haftada bir sigortadan yardımcı geliyor, ütü yaptırıyorum, vakit kalırsa ev süpürüyor, arada kendim yardımcı alıyorum, çok faydasını gördüm sağolsunlar
3 saattir mutfak çekmecelerini düzenledim, arada dinlenerek, olsun, git gel adım atmış oluyorum 😂😂
Yavaş yavaş daha iyi olacağız inşaAllah🤲🏼

Anannoovvvvvvv geldi kötü gaynanaaa🤣🤣🤣
Iyiyim kuzum çok şükürrrr kardeşimin nişanı varr mayısa azbirşey bohca yapcaz annemle bende kanaviçe havlu ďüşünüyorum bide yatakodasına takım etcem püsküllü etamin bi görümce olarak yeterli mi🤣birde bilezik🤣
Daha ne olsun 🧿

Oo daha ne olsun canimm 🥰 ellerinize sağlık . Mutlu mesut olsunlar inşallah 🥰 inşallah bu geçici bir kafadir yoksa ben oğullarımi vermem kimseye😂🙈
Büşra ben oğluma ne çeyiz hazırladım bilsen😂😂
Yeminle evlenecek olsa birçoğu hazır, az bişey altın takviyesi yapsam bitti gitti
Gelin yok gelin😂😂
Oğlan tembel

Peki biraz kilo verince düzelecek mi o problemler?
Ben günlük işimi yapabilsem çok mutlu olurum, birini yapsam diğeri kalıyor
Aylardır ev süpürmedim, robot çalıştırıyorum, önce süpürüp sonra sildiriyorum, diğer yerler üstün körü, eve baksan tertemiz, benim içime sinmiyor 😔
2 haftada bir sigortadan yardımcı geliyor, ütü yaptırıyorum, vakit kalırsa ev süpürüyor, arada kendim yardımcı alıyorum, çok faydasını gördüm sağolsunlar
3 saattir mutfak çekmecelerini düzenledim, arada dinlenerek, olsun, git gel adım atmış oluyorum 😂😂
Yavaş yavaş daha iyi olacağız inşaAllah🤲🏼
İnşallah
Sorma anca çok eğilmeden süpürüyorum evi h.sonları eşim destek oluyor da öyle yapıyoruz.
Kilo verince en azından en küçük bir sıkıntıda önce kilo ver lafından kurtulacağım bıktım zira neredeyse gözüm için bile kilo ver diyecekler.

İyi aksamlar 🫶🌸

15 Ocak Pazartesi beslenme listem arwengsd arwengsd Elhan Elhan 🌸

11:30
Korili omlet
İki dilim peynir
6 zeytin
1 dlm tb ekmegi
Yesillik

15:00
İncir uyutma(1 bqrdak süt,2 incir,1 ceviz)

17:20
Tavuklu mantar sote
Salata

Hava yagacak gibi ama yuruyuse cikmayi dusunuyorum sabah 50 dk eliptik yapmistim ustunu tamamlar yazarim💫

IMG_20240115_173319.jpg

İnşallah
Sorma anca çok eğilmeden süpürüyorum evi h.sonları eşim destek oluyor da öyle yapıyoruz.
Kilo verince en azından en küçük bir sıkıntıda önce kilo ver lafından kurtulacağım bıktım zira neredeyse gözüm için bile kilo ver diyecekler.
Onlara inat vereceksin, burdan ayrılma, hergün menü yaz ve eleştirileri dikkate al.
Biraz vücudunu tanı, hangi yiyecekler seni tok tutarken kilo verdiriyor, çok dikkat et.
Bildiğin tatları kendine göre değiştir
Mesela
Bana hamur yasak, kabak Spagetti yaptım
Sarmada pirinç yasak, kıyma da ben sevmiyorum, yeşil mercimek ve az bulgurla sarma sardım
Hayal gücü sana kalmış
Yeterki iste😉

X