Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İlk 2019 da bu programı yaptım diye hatırlıyorum, uzun yürüyüşlerle ve çok hareketli olarak yapmıştım,
Bu sefer bacakların daha çok incelmiş dedi kızım, bikaç kıyafetim var, denedim, en az 3 kg daha vermem gerekiyor ki olsunlar, az kaldı

Menü
Sabah 12.30
1 dilim ekmek
Domatesli kırmızı biberli omlet
Peynir

Ara 15.00
1 kahve
1 yeşil elma

Akşam
Biraz Salata

Midem bulanıyor. Son zamanlarda Türk kahvesi içtikten sonra ağrı ve bulantı oluyor. Sanırım midemde sorun var. Akşam sa ıhlamur meyve çayı vs içerim. Canım hiçbişey yemek istemiyor.

Su 1.5 lt
Elhan ffestinalente

İnşaAllah sıhhat bulursun

2 ay öncesine kadar diyetisyene gidiyordum çok tatlı kafa kadındı tüm şikayetlerimi rahatsızlığımı dinledi. İlk kez bir diyetisyen ne seversin dedi bana saydım ben de sevdiğim şeylerle liste yaptı 3 ana 3 ara verdi ama çatır çatır yağdan gitti kilolarım şimdi taşındım uzakta baya gidemiyorum
Şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum
Sabah 1 beyaz peynirli tam tahıllı ekmeğe tost yanına söğüş salata
Öğle menemen veya yine 1 tost yanına ayran
Ara 30-40 gr kuruyemiş yanına kahve
Akşam Izgara/haşlanmış tavuk göğsü veya ton balığı yanında bol yeşil salata

Ben tencere yemeği sevmiyorum dediğim için böyle bir şey yapmıştı her hafta değişiyordu liste bir sürü yağ yakıcı çorba yemek vs de vermişti ama aklımda kalan en sevdiğim liste buydu

Abla kusura bakma yanlış kelimeler kullanmaktan çekindim. LenaG sağlık sorunları dolayısıyla hareketsiz. O yüzden en göze çarpıcı örnek sensin ve bizimlesin eksik yada yanlış olduğum yerde takviye olursun. Başka türlü anlam icermesin söylediğim

Afiyet olsun Rüveydacim. Menü çok güzel. Mide agrina üzüldüm. Bir süre kahve içme düzelecek mi? Yakın zamanda Genel Cerrahi ' den randevu al canım. Dahiliye ile zaman kaybetme. Geçmiş olsun. Helikobacter pilori değildir umarım. Geçen yıl bu zamanlar ben de uğraşıyordum mide agrilariyla.

Ben 3 sene önce 25 kilo verip 100 e düşmüştüm zaten kollarımda ve bacaklarımdaki kas yırtıkları öyle oldu o kadar çok spor yapıyordum ki deli gibiydim. Eee herşeyin fazlası zarar şimdi oturdum kaldım. Hayır spor yapmayı geçtim geçen bir market gezemedim yaaaa

Ben daha bunlara bakamıyorum gelinler ötede dursun . İyiyim bebeğim siz nasilsiniz ?
Anannoovvvvvvv geldi kötü gaynanaaa
Iyiyim kuzum çok şükürrrr kardeşimin nişanı varr mayısa azbirşey bohca yapcaz annemle bende kanaviçe havlu ďüşünüyorum bide yatakodasına takım etcem püsküllü etamin bi görümce olarak yeterli mibirde bilezik

Sanki bir anda aldık kilolari sonra yükleniyoruz. Hep aynıyız kuzum. Yavaş yavaş sakin sakin devam edeceğiz inşallah

Oo daha ne olsun canimm ellerinize sağlık . Mutlu mesut olsunlar inşallah inşallah bu geçici bir kafadir yoksa ben oğullarımi vermem kimseye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…