Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oo daha ne olsun canimm 🥰 ellerinize sağlık . Mutlu mesut olsunlar inşallah 🥰 inşallah bu geçici bir kafadir yoksa ben oğullarımi vermem kimseye😂🙈
Sagoll kuzumm tatsız atlatalımm inşaallahhh

Oooooo vermezmiş birdee hahahahahaa ahh o
oğluşlarrr rahat dururmu🤣🤣

Sagoll kuzumm tatsız atlatalımm inşaallahhh

Oooooo vermezmiş birdee hahahahahaa ahh o
oğluşlarrr rahat dururmu🤣🤣
Valla bazen düşünüyorum tövbe tövbe deyip ağzıma vuruyorum kafamda susturuyorum kendimi öyle zor geliyor 🙈. Böyle kalmam da milletin başını yakmam burada cekistirilen kaynanalardan olmam inşallah meze etmem kendimi kadınlar kulübü sofrasına😂😂

Elhan Elhan teşekkür ederim emeklerin için 🤍 ay bu da zor ya takımımı seviyorum zaten hepsini seçerek almıştım 🙄

Vesilesiyle kilo veren vermeyen herkesi kutluyorum çünkü burda olmak paylaşımda bulunmak bile çok önemli büyük birşey 🧿

aypare ackerman aypare ackerman ı kırmızı takıma yollayıp, @Akrrep i maviş takıma alalım 💙
Kural gereği yolcu yolunda gerek. :KK60:
Hadi tatlım aypare ackerman aypare ackerman gel de cuma günü kaptanini şaşırt. :KK25:
Her iki takıma da hayırlı olsun. :dua:Tesekkurler kaptanım. :KK60:

Valla bazen düşünüyorum tövbe tövbe deyip ağzıma vuruyorum kafamda susturuyorum kendimi öyle zor geliyor 🙈. Böyle kalmam da milletin başını yakmam burada cekistirilen kaynanalardan olmam inşallah meze etmem kendimi kadınlar kulübü sofrasına😂😂
Direk bdv ye buyurunn efemmm🤣🤣🤣🤣

Eklentiler

• 20240115_153921.jpg
    20240115_153921.jpg
    153,2 KB · Görüntüleme: 24
Aaaa ama hala gelin diyorsun 😂 şaka bir yana amin kuzum hayatları boyunca iyi niyetli ,merhametli insanlarla kesistirsin Rabbim yollarini inşallah yavrularımızın.🥰❤️
Hahahahah amaaa oluccuukkkk bide buralardan biri olursa suçtukk:KK48::KK48: senin hakkında bdvler açıyormuş falannn🤪🤪🤪
Amin kuzumm

Hahahahah amaaa oluccuukkkk bide buralardan biri olursa suçtukk:KK48::KK48: senin hakkında bdvler açıyormuş falannn🤪🤪🤪
Amin kuzumm
Neyseki hakimim buralara aktif kullanıyorum da enselerim hemen . Kız oğullarımi evlendirdin olmayan gelinleriimle birbirimize düşürdün, yetmedi buraya da meze ettin daha fazlasını hayal edemeyecem😂

Abla kusura bakma yanlış kelimeler kullanmaktan çekindim. LenaG LenaG sağlık sorunları dolayısıyla hareketsiz. O yüzden en göze çarpıcı örnek sensin ve bizimlesin ♥️ eksik yada yanlış olduğum yerde takviye olursun. Başka türlü anlam icermesin söylediğim 😘
Aşkolsun canım, öyle birine mi benziyorum 🤔
Tabiki örnek verebilirsiniz 🥰
Ben bunu üstüme hiç almıyorum 😂😂 geldi misafir oldu gidiyor 🤲🏼

Bugun mutfagı kapattım
Dısarıda ıslerım vardı
Evde yerım dıye granola aldım ama eve gelene kadar yarısını yedım
Cunku eve geldıgımde sanırım saat 14.00tu ve kahvaltı yapmadım

Neyse menumu yazayım
Sabah yok

Oglen 150 gram kadar granola(yarım paket)

15.30
Ton balıklı salata

Aksama kadar 2 lt bıtırırım suyu
Elhan Elhan arwengsd arwengsd
Afiyet olsun canım 😘 Ton balığınin üstüne kurabiye, kek koymazsan şahane olur. Dikkatli ol tamam mı kuzum. :dua: :KK60:
Okulda küçük çaplı bir pasta börek şeysi olacak ben iflah olmaz bir tatlıcı olarak illaki birkaç dilim tatlı yiyeceğim başganımm🤪🤪 ama cumaya kadar aç kalırsam dengelerim diye düşünüyorum 😬😬
Peşinen kendini mağlup etmişsin. Okulun yemesi içmesi bitmez ki biz de o yollardan geçtik. :işsiz:Tatlinin porsiyonunu minnak yap. Tadını bildiğin şeyler. Yiyince pişman olacağım bir şeyi yememeyi tercih ederim. Pişman olacağından da emin değilim iyi mi 🙈
@diykon2412 bebişim sende katılsana bize 😍
Diykon2142 Diykon2142 anneler grubundan arkadaşın sanırım. :KK68:Gelirse seviniriz. Varsa doğumdan kalan kilosu erir gider. :KK5:

X