Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ohh afiyet olsunn. Bal kabagi, elma, kayisi buharda pişir içine de biraz ceviz tadi mukemmel oluyor ben bebegime yapiyorum
sen nasil bu kadar çok yürüyorsun formulu ne bunun
Balkabaginin kendine has tadi yetiyor banada hatta bazen dedigin sekilde kuru incirle pisiriyorum Sabah eliptik yapmistim 40 dk 6500 adim yapmisti
Aksam yemeginden sonra da açık alanda yürüyüş+koşu yaptim benim vucut alisti uzun yürüyüşe,yurumezsem kuduruyom

Afiyet olsun canım Menü muhteşem. Avokadonun geri kalanını nasıl sakliyorsun?
Adımlar da çok güzel. İnsallah yarın çok güzel bir eksi gelir. Sınırda olman beni birazcık endişelendiriyor . Üzülürsün diye

Evet zaten tadi çok güzelmis ben hep tatlisini yapardim bebekten sonra ona hep buharda pişiriyorum bi tadina baktim zaten şekerli gibi çok güzel
umarim zamanla uzun uzun yürüyebilirim senin gibi

Afiyet olsun canım . Karabuğday ekmeği mi yedin yoksa mercimek türü mü o anlamadım.
Ama bayağı az yemişsin çok güzel
Karabuğday pirinç yarma gibi haşlıyorum 2 YK haşlanmış haliyle ikiside
Afiyet olsun ortim,iki bardak daha su içince
Az sonra
Simitle başlayıp borekle bitmiş. İnşallah yarın ki tartı seni üzmez.
Ben bugün tuz bile dokmedim
Alkışlar sana ,gel sarılalım, kutluyorum

Afiyet olsun canım . Kaç tane
Yok kız hiç birini yemedim.
Diyet menume birebir uydum
Ama sanırım genel vücut şişkinliği var mens öncesi gerginim

Dün gördüm 2 tane yufkayla yaptılar, patlıcanları uzun uzun doğrayıp kızartmışlar, yufkanın bir katına peynir, diğer katına patlıcanları aralıklı dizip rulo yapıp kesip pişirdiler
Onu bilmiyorum canım. Degisikmis. Güzel bir şeye benziyor. Efenin annesi sanırım lazanyasini yapmıştı yufkasizdi.

Afiyet olsun Haticem.
Sınavım derken pişi ve et dürüm yemedim demek mi istedin. Orayı tam anlayamadım.
Menün gayet güzel canım. 10 sucuk halkası fazla gibi.

Cok guzel bir paylasim olmus hepimizde az yiyince verecegiz saniyoruz aksine bu durum yeme ataklarina tatli yeme ataklarina sebep oluyor

Benim vücudum için denedim gördüm o büyük bir yanılgı. Dengeli beslenince her yönüyle daha güzel kilo veriyorum. Tek sorunum işte sürdürebilmek

Nasil anlamis ilk yapan sen degilsin tabi benim vucutta uzun acligi hic sevmez kitler kendini... Ne kadar gec yersem ilk öğünü o kadar iyi derler ya bende olmuyor

Evet oda bir risk ama zamanla alışıyor. Ben if yapıyorum mesela o kadar memnunum ki. Huzurlu hissediyorum kendimi. Hemde 3 ana 2 ara öğün beni çok yoruyor 2 öğün mis gibi. Kadın kan testinden birşeyler bakarak yazmıştı listemi veremeyince bazal yavaşlamış buda şundan olur dedi özeti buydu.

Bol su kısmına biraz dikkat etmem gerekiyor aslında suyu da bugün çok içerek telafi edeyim bari
Evet simit hemen yansımış bu sabah tartıldım 73.3 çıktı cuma 72.9 du oysa

Neyseki cumaya daha çok var hahahja

Aa bebe mi var sende de kac aylık benım 1 numara arıza çıkardı bu sefer

Tağğğbiiiii teyzesi 5 aylık bir miniğim var. Ağustos annesi olacaktım, erken doğurdum temmuz annesi oldum

Çok teşekkür ederim kızlar Kişiden kişiye değişen bir durum demek ki yediğime içtiğime full dikkat edip diyetime devam diyorum o zaman. Çok kıymetlisiniz

Gerçekten burası beni de bağladı kendine keşke daha önce gelseymişim tek pişmanlığım o

İkea yine yalan oldu islerim bitmedi kardese sen git dedim
Dolap yerlestirme cok zor ühüüü ama sonrasi cok guzel

Ay zor evet ama seçtikçe düzenledikçe insan rahatlıyor ohh. Peşine birde banyo foşurdat oh pamucuk gibi olursun

Banada gelin, mutfak dolaplarını ne kadar düzeltmeye çalışsam düzelmiyor
Nerde eski küçük mutfak dolabım

Ay valla keşke bana da birileri gelse

Yeme akşama ekmek arasi çikolata yapar yersin ödül olarak

Kaptan olmamış olsaydım lahmacunları ekmeğe sarmıştım da bir ciddiyet geldi bana hahjs sana da öyle oldu mu

Menü harika hocam tel öğün beslenmissin. 15 tatilde bende deneyeceğim. Tek öğün beslenme yapacağım. İnşallah basarabilirim.

Afiyet olsun canım. Menü harika . Erken yatmayacaksan saatte sıkıntı yok.

Afiyet olsun canım Niye uyarmadik biz seni börek yapıyorum dediğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…