Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biz börek hayal.ediyoz birileri peynirli börek yiyor afiyet olsun
Strec filmliyom Elhanim bir de anneme de yediriyorum o yuzden fazla beklemiyor
Evet zaten tadi çok güzelmis ben hep tatlisini yapardim bebekten sonra ona hep buharda pişiriyorum bi tadina baktim zaten şekerli gibi çok güzel
umarim zamanla uzun uzun yürüyebilirim senin gibi
Yani hep diyorum ya simdi senin aile duzenin var bebegin var uzunca yuruyemezsin ama bak evde bile ne güzel adım sayisi yapiyorsun

Mavilerim, haftasonunu en az kaçamakla atlattığımızı umut ediyorum. Yarın önemli bir gün. Sıfır kaçamakla haftasonumu tamamlıyorum çünkü kaptan olmak hahahha

Listesini paylaşanlara teşekkürlerimi sunuyorum, paylaşmayanlardan da paylaşmasını rica ediyorum. Muhteşem bir şey inanın daha çok motive olacaksınız

Mthn83 gezegenfeza Ceeeeeeeeeeee aypare ackerman Tesnim1903 sara_28 Jasminium84 Cordelia FitVenus L LESA76 badem000 menekse_kokusu WunderLost
Aomine Daiki Keira- Nergis 35 Papatyamaviss soffty

14.01.2024 - Menü Z Raporum

17:25 - İlk Öğün

2 yumurtalı kerevizli, mantarlı omlet
1 dilim ekmek
7 adet zeytin

20:35 - İkinci Öğün

13 adet istavrit
1 kase mix salata

2 lt su. 3 e tamamlanacak.

Menü harika hocam tel öğün beslenmissin. 15 tatilde bende deneyeceğim. Tek öğün beslenme yapacağım. İnşallah basarabilirim.
Smoothie mutlaka dene Sibelcim. Tek öğün beslenmiş gibi hissettirmiyor. Çok doyurucu. İçinde yarım yeşil elma, maydanoz ( on dal ) , salatalik , kabuğu soyulmuş, çekirdeği çıkarılmış bir limon, minnak bir kivi ve kefir vardı. Hepsi bizzzzzzzzt bu kadar. Garanti en az dört saat aclik hissetmiyorsun. Basarabilirsin .

Afiyet olsun canım menüde suda sporda muhteşem

Tağğğbiiiii Kaptan olmamış olsaydım lahmacunları ekmeğe sarmıştım da bir ciddiyet geldi bana hahjs sana da öyle oldu mu
kaptan olmadan önce daha iyiydim ama hastaliktan kaynakli yoksa yine aynı şeyler daha az yiyorum ama spor yapamadigim için bir işe yaramiyor mesela dün sabah 1 pprtalak 1 yumurta aksam 1 corba
Bugun sabah 2 çatal omlet kahve akşam 1 salata 4 kasik makarna bitti

aaaaaa bunu bende deneyeyim sabah kahvaltı yerine ama bunu içince o gün başka birsey yemiyormusun

Afiyet olsun kaptanım. 13 hamsi var birini yedikten sonra dur şu tabağı fotoğraflayim mi dedin
Kerevizli omleti gördü ya bu gözler Napiyoruz rendeleyip mi kullanıyoruz

Afiyet olsun kaptanım. 13 hamsi var birini yedikten sonra dur şu tabağı fotoğraflayim mi dedin
Kerevizli omleti gördü ya bu gözler Napiyoruz rendeleyip mi kullanıyoruz

Hahahah tam 13 işte yemeden çektim zaten başlamamla bitmesi bir oldu sevilen şeyler hep hızlı bitiyor yahu

Ben kerevize bayılırım sağını buzluğa atıyorum. Hem kremalı, kereviz soslu tavuk yapıyorum kendim uydurdum. Bu sefer de dur bir yumurtaya katayım dedim. Benim damak tadıma inanılmaz uydu 2 gündür onu yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…