Popüler Konu LenaG ile MasterFit

14/01 bugün ki menüm,dışarıda olduğumuz için böyle oldu üzgünüm.tek tesellim bolca su içtim.
Kahvaltı 10.00
Yarım simit
Bir sahanda yumurta
Bir kk Beyaz ve dil peyniri
Dört zeytin
Domates
Cay
Akşam 18.30
İki dilim peynirli börek
Domates
Çay
Şu iki lt yi geçti.
Elhan Elhan
ffestinalente ffestinalente
Mthn83 Mthn83
Biz börek hayal.ediyoz birileri peynirli börek yiyor 🥲🫠 afiyet olsun 🌸
Afiyet olsun canım :KK60: Menü muhteşem. :super:Avokadonun geri kalanını nasıl sakliyorsun?
Adımlar da çok güzel. :KK9:İnsallah yarın çok güzel bir eksi gelir. :dua:Sınırda olman beni birazcık endişelendiriyor . Üzülürsün diye :KK14:
Strec filmliyom Elhanim bir de anneme de yediriyorum o yuzden fazla beklemiyor🫶🏻
Evet zaten tadi çok güzelmis ben hep tatlisini yapardim bebekten sonra ona hep buharda pişiriyorum bi tadina baktim zaten şekerli gibi çok güzel 🫣😍😍
umarim zamanla uzun uzun yürüyebilirim senin gibi 🥹
Yani hep diyorum ya simdi senin aile duzenin var bebegin var uzunca yuruyemezsin ama bak evde bile ne güzel adım sayisi yapiyorsun🫶🏻🌸

Mavilerim, haftasonunu en az kaçamakla atlattığımızı umut ediyorum. Yarın önemli bir gün. Sıfır kaçamakla haftasonumu tamamlıyorum çünkü kaptan olmak hahahha 😂😂😂

Listesini paylaşanlara teşekkürlerimi sunuyorum, paylaşmayanlardan da paylaşmasını rica ediyorum. Muhteşem bir şey inanın daha çok motive olacaksınız 💙

Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee aypare ackerman aypare ackerman Tesnim1903 Tesnim1903 sara_28 sara_28 Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia FitVenus FitVenus L LESA76 badem000 badem000 menekse_kokusu menekse_kokusu WunderLost WunderLost
Aomine Daiki Aomine Daiki Keira- Keira- Nergis 35 Nergis 35 Papatyamaviss Papatyamaviss soffty soffty

14.01.2024 - Menü Z Raporum 💙

17:25 - İlk Öğün

2 yumurtalı kerevizli, mantarlı omlet
1 dilim ekmek
7 adet zeytin

20:35 - İkinci Öğün

13 adet istavrit
1 kase mix salata

2 lt su. 3 e tamamlanacak.

IMG_5341.jpeg

Menü harika hocam tel öğün beslenmissin. 15 tatilde bende deneyeceğim. Tek öğün beslenme yapacağım. İnşallah basarabilirim.
Smoothie mutlaka dene Sibelcim. Tek öğün beslenmiş gibi hissettirmiyor. Çok doyurucu. İçinde yarım yeşil elma, maydanoz ( on dal ) , salatalik , kabuğu soyulmuş, çekirdeği çıkarılmış bir limon, minnak bir kivi ve kefir vardı. Hepsi bizzzzzzzzt bu kadar. Garanti en az dört saat aclik hissetmiyorsun. Basarabilirsin . :KK60:

İyi aksamlar🌸
14 Ocak Pazar beslenme listem Elhan Elhan arwengsd arwengsd 🫶🏻

11:00
10 findik
1 kupa filtre kahve

13:30
1 yumurtali omlet
1 dilim peynir
Ceyrek avokado
1 dilim tb ekmek
Yesillikler

15:30
2 dilim sekersiz pismis balkabagi ustune 1 tk tahin gezdirdim 1 fincan sütlü filtre kahve esliginde yedim

17:40
Avuc ici kadar fırında pişmiş tavuk göğüs eti
5 adet kaju

3 lt su ictim,1 fincan yesilcay ictim

Bugun 17400 adımlık spor yaptim Cordelia Cordelia cigim🫶🏻
Puanim 1740
Afiyet olsun canım menüde suda sporda muhteşem :KK5:

Tağğğbiiiii Kaptan olmamış olsaydım lahmacunları ekmeğe sarmıştım da bir ciddiyet geldi bana hahjs sana da öyle oldu mu 😂
kaptan olmadan önce daha iyiydim 🤣🫣 ama hastaliktan kaynakli yoksa yine aynı şeyler daha az yiyorum ama spor yapamadigim için bir işe yaramiyor 🤣 mesela dün sabah 1 pprtalak 1 yumurta aksam 1 corba
Bugun sabah 2 çatal omlet kahve akşam 1 salata 4 kasik makarna bitti 🤣

Smoothie mutlaka dene Sibelcim. Tek öğün beslenmiş gibi hissettirmiyor. Çok doyurucu. İçinde yarım yeşil elma, maydanoz ( on dal ) , salatalik , kabuğu soyulmuş, çekirdeği çıkarılmış bir limon, minnak bir kivi ve kefir vardı. Hepsi bizzzzzzzzt bu kadar. Garanti en az dört saat aclik hissetmiyorsun. Basarabilirsin . :KK60:
aaaaaa bunu bende deneyeyim sabah kahvaltı yerine :KK39: ama bunu içince o gün başka birsey yemiyormusun o_O

Mavilerim, haftasonunu en az kaçamakla atlattığımızı umut ediyorum. Yarın önemli bir gün. Sıfır kaçamakla haftasonumu tamamlıyorum çünkü kaptan olmak hahahha 😂😂😂

Listesini paylaşanlara teşekkürlerimi sunuyorum, paylaşmayanlardan da paylaşmasını rica ediyorum. Muhteşem bir şey inanın daha çok motive olacaksınız 💙

Mthn83 Mthn83 Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza gezegenfeza gezegenfeza Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee aypare ackerman aypare ackerman aypare ackerman aypare ackerman Tesnim1903 Tesnim1903 Tesnim1903 Tesnim1903 sara_28 sara_28 sara_28 sara_28 Jasminium84 Jasminium84 Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia Cordelia Cordelia FitVenus FitVenus FitVenus FitVenus L LESA76 L LESA76 badem000 badem000 badem000 badem000 menekse_kokusu menekse_kokusu menekse_kokusu menekse_kokusu WunderLost WunderLost WunderLost WunderLost Aomine Daiki Aomine Daiki Aomine Daiki Aomine Daiki Keira- Keira- Keira- Keira- Papatyamaviss Papatyamaviss Papatyamaviss Papatyamaviss Nergis 35 Nergis 35 Nergis 35 Nergis 35 soffty soffty soffty soffty

14.01.2024 - Menü Z Raporum 💙

17:25 - İlk Öğün

2 yumurtalı kerevizli, mantarlı omlet
1 dilim ekmek
7 adet zeytin

20:35 - İkinci Öğün

13 adet istavrit
1 kase mix salata

2 lt su. 3 e tamamlanacak.

Eki Görüntüle 3369718
Afiyet olsun kaptanım. :KK60:13 hamsi var birini yedikten sonra dur şu tabağı fotoğraflayim mi dedin :KK48:
Kerevizli omleti gördü ya bu gözler :rolleyes:Napiyoruz rendeleyip mi kullanıyoruz 🤩

Afiyet olsun kaptanım. :KK60:13 hamsi var birini yedikten sonra dur şu tabağı fotoğraflayim mi dedin :KK48:
Kerevizli omleti gördü ya bu gözler :rolleyes:Napiyoruz rendeleyip mi kullanıyoruz 🤩

Hahahah tam 13 işte yemeden çektim 😂 zaten başlamamla bitmesi bir oldu 😢 sevilen şeyler hep hızlı bitiyor yahu 😬

Ben kerevize bayılırım 🫠 sağını buzluğa atıyorum. Hem kremalı, kereviz soslu tavuk yapıyorum kendim uydurdum. Bu sefer de dur bir yumurtaya katayım dedim. Benim damak tadıma inanılmaz uydu 2 gündür onu yiyorum 😇

X