Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya ben çok seviyorum o mevzuyu 😂
Düşünsene kimse seni tanımıyor rahat rahat konuşuyorsun 😂

Aaa çok iyi. Bir grupta ben kendime bulsam iyi olacak. Hiç yaptınız mı ilk sefer mi bu?

Hani büyüdükçe dertler azalıyordu orda da mı beni kandırdılar 😂

Üf probiste yedirir kendini çekirdek gibi başladın mı devam ettirtir. Afiyet olsun canım. Biraz kaçamaklı olmuş ama olsun cuma hakkı 😊

Yani neden ısrar ediyorlar acaba ben hayatta etmem mesela. Koyarım yemek isterse yer istemezse keyfi bilir. Hatta bu huyum sebebiyle eşim oğlumuz yemezse sen dolanmazsın peşinde der. Evet dolanmam 😬

Kitaplar ayrı bir dünya. Şuan alsam da elime beynim kabul etmiyor. Bakalım uygun zamanda tekrar istiyorum.

2 yk un helvasıyla durabildiysen de kendinle gurur duymalısın bence 💙 2 yk un helvası için akşam yemeğinden vazgeçmişsin aslında bence dengeli olmuş eğer o kaymak olmamış olsaydı. Su ne durumda 🤩

176 cm boy.
Ocak sonu hedef 103 🤩

Maşallah, tertemiz şifa olsun 😍
Şu 1 lt

Mavilerim nasıl gidiyor haftasonu? Umarım dengemizden şaşmamışızdır. Menümü paylaşıyorum. Paylaşanlara teşekkür ediyorum, paylaşmayanlardan da bekliyorum 😍 liste paylaşımı daha bir motive ediyor sanki hele yorumlar gelince. Ben olumlu veya olumsuz her yorumda çok keyif alıyorum nedense 😬

Mthn83 Mthn83 @gezegenfeza @Ceeeeeeeeeeee @aypare ackerman @Tesnim1903 @sara_28 Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia FitVenus FitVenus @BLUEDENIZ @badem000 @menekse_kokusu @WunderLost @Aomine Daiki @Ruveyda- @Papatyamaviss @Nergis 35 @soffty

13.01.2024 - Menü Z Raporum 💙

15:25 - İlk Öğün

2 yumurtalı kereviz sağlı omlet
3 dilim kaşar
2 salatalık
3 çeri domates
1 minik kase limonlu sirkeli tuzlu beyaz lahana

20:35 - İkinci Öğün

1 kase şehriyeli terbiyeli tavuksuyu çorbası
1 minik kase sumaklı çoban salata
1 kase acı biber turşusu

2 lt su. 3 e tamamlanacak.

Hastayım diye acı biberleri yiyorum iyi geliyor ama inşallah yolumdan alıkoymaz beni 😢
Ne yapıyorsam maviş kaptanım ve takımım icin🤗🥰

Ne koşması hala yaptığın sporlara bakıyorim azim açık 🤭
serap911 serap911 koşmaya mı başladın yoksa

Tmm ama yarın başka sürprizlerim olabilir. Gunde 150 dk eva yaptığım günler var, günlük
50 000 adım rekorum var. 🙈 gerçi eskide kaldı. Şimdi 15.000 i geçmem söz 😉😘
Maşallah nazar değmesin 💙 yarın daha fazla yapmaya caliscam gün geçtikçe belki hantalligım azalır sana yetisirim ne dersin 🙏

Yani neden ısrar ediyorlar acaba ben hayatta etmem mesela. Koyarım yemek isterse yer istemezse keyfi bilir. Hatta bu huyum sebebiyle eşim oğlumuz yemezse sen dolanmazsın peşinde der. Evet dolanmam 😬
Ben de ısrar etmem max 2 kere sorarım o da karşımdaki azıcık tereddüt ederek hayır dediyse
Hayır bir de şuna sinir oluyorum bazen gerçekten canım da istemiyor oluyor, yemek istemiyorum bu sefer de, sen gizli gizli kesin diyet yapıyorsun diyorlar yahu sana ne çok istiyorsan sen de yap yeme yani 😁

Kitaplar ayrı bir dünya. Şuan alsam da elime beynim kabul etmiyor. Bakalım uygun zamanda tekrar istiyorum.
Kaptanımm demek ki kafan da çok yorgun, dönem dönem olabiliyor. Kendine zaman ver zaten gerçek kitapseverler doğru zamanı anlar 🥰

Mavilerim nasıl gidiyor haftasonu? Umarım dengemizden şaşmamışızdır. Menümü paylaşıyorum. Paylaşanlara teşekkür ediyorum, paylaşmayanlardan da bekliyorum 😍 liste paylaşımı daha bir motive ediyor sanki hele yorumlar gelince. Ben olumlu veya olumsuz her yorumda çok keyif alıyorum nedense 😬

Mthn83 Mthn83 @gezegenfeza @Ceeeeeeeeeeee @aypare ackerman @Tesnim1903 @sara_28 Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia FitVenus FitVenus @BLUEDENIZ @badem000 @menekse_kokusu @WunderLost @Aomine Daiki @Ruveyda- @Papatyamaviss @Nergis 35 @soffty

13.01.2024 - Menü Z Raporum 💙

15:25 - İlk Öğün

2 yumurtalı kereviz sağlı omlet
3 dilim kaşar
2 salatalık
3 çeri domates
1 minik kase limonlu sirkeli tuzlu beyaz lahana

20:35 - İkinci Öğün

1 kase şehriyeli terbiyeli tavuksuyu çorbası
1 minik kase sumaklı çoban salata
1 kase acı biber turşusu

2 lt su. 3 e tamamlanacak.

Hastayım diye acı biberleri yiyorum iyi geliyor ama inşallah yolumdan alıkoymaz beni 😢
Canım kaptanımmm, benim iyi gidiyor ama iştahım açıldı azıcık bu saatte de birşey yemek istemiyorum o yüzden sakız çiğniyorum 🙈

Afiyet olsun 💙😍🥰

Ben de ısrar etmem max 2 kere sorarım o da karşımdaki azıcık tereddüt ederek hayır dediyse
Hayır bir de şuna sinir oluyorum bazen gerçekten canım da istemiyor oluyor sen gizli gizli kesin diyet yapıyorsun yahu sana ne çok istiyorsan sen de yap yeme yani 😁

Kaptanımm demek ki kafan da çok yorgun, dönem dönem olabiliyor. Kendine zaman ver zaten gerçek kitapseverler doğru zamanı anlar 🥰

Canım kaptanımmm, benim iyi gidiyor ama iştahım açıldı azıcık bu saatte de birşey yemek istemiyorum o yüzden sakız çiğniyorum 🙈

Afiyet olsun 💙😍🥰

Yani cümle aleme duyurmak zorunda mısın diyetini mesela 😂 ben ilk defa kimseye söylemedim. Kocamla ikimiz girdik. Bu sefer bu grup ruhuyla nasipse başaracağım inanıyorum. Ne zaman kime söylesem anında bozuldu diyetim. O riski göze alamam 😂

Bebeğimin uyuduğu ender zamanlarda kitap okuyamıyorum o gelmiyor içimden. Boşboş duvara bakmak bile bir aktivite oluyor 😂 zamanı gelince inşallah yeniden diyelim 💙

Oh oh oh maşallah. Su da baya keser aslında. Sakız iyice açıktırabilir. Ya da sade bir türk kahvesi 🤩

Ya ben çok seviyorum o mevzuyu 😂
Düşünsene kimse seni tanımıyor rahat rahat konuşuyorsun 😂

Aaa çok iyi. Bir grupta ben kendime bulsam iyi olacak. Hiç yaptınız mı ilk sefer mi bu?

Hani büyüdükçe dertler azalıyordu orda da mı beni kandırdılar 😂

Üf probiste yedirir kendini çekirdek gibi başladın mı devam ettirtir. Afiyet olsun canım. Biraz kaçamaklı olmuş ama olsun cuma hakkı 😊

2 yk un helvasıyla durabildiysen de kendinle gurur duymalısın bence 💙 2 yk un helvası için akşam yemeğinden vazgeçmişsin aslında bence dengeli olmuş eğer o kaymak olmamış olsaydı. Su ne durumda 🤩

176 cm boy.
Ocak sonu hedef 103 🤩

Maşallah, tertemiz şifa olsun 😍
İlk katilisim🌸 izmir dışından katilanlar icin bir de online toplanti yapiyorlarmis sayfayi paylasiyorum🫶🏻

İlk katilisim🌸 izmir dışından katilanlar icin bir de online toplanti yapiyorlarmis sayfayi paylasiyorum🫶🏻

Yalnız çok iyi keyifli bir ortam 😍
Memnun kalırsan haber et bana da olur mu

Canimlar bir gun daha bitti🫶🏻

13 Ocak beslenme listem Elhan Elhan arwengsd arwengsd 🌸🌸
💫 10:00
1 cay bardagi kefir
💫13:00
İspanakli omlet
Yesillik
1 dilim tb ekmek
💫15:00
1 muz ve sütlü filtre kahve
💫17:45
2 kepce mercmk corbasi(mor havuctan dolayi rengi mor oldu)
1 parca tavuk
Yesil salata

2 fincan yesil cay,2.5 lt su🌸

Cordelia Cordelia cigim adım sayim 21800🫶🏻💫
Puanim 2180

IMG_20240113_183352.jpg Screenshot_2024-01-13-21-50-21-014_com.huawei.health.jpg

X