Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şuan tekine zor yetiyorum acaba iki tane olsa ve aynı anda ağlasa ne yaparım düşünemedim hajaj yok zaten 3 çocuk istiyordum da geçen gece beni kendime getirdi

Ay böyle cuma menüsüne can kurban
2 kandil simidi mi bizi yolumuzdan alı koyacak mümkün değil. Bence güzel bir menü olmuş hem de gündüz yemişsin daha ne olsun
Sağol canım kaptanımm, bugünü güzel geçiriyorum, inşallah güzel de kapatırım

Ben de çok severim kitap okumayı ama ne yazık ki büyük kızım da hiç o alışkanlık yok hatta bana hep öfff yine mi kitap okuyorsun diyor

Büyük kızımın doğumundan sonra yaklaşık 3-4 sene kitap okuyamadım, hem yeni düzene alışmak hem o zamanlar evliliğimde yaşadığım sıkıntılar elime kitap alamıyordum

Sonra ufaktan yine başladım okumaya, ohhh be dünya varmış dedim, ne büyük mutsuzluk olmuş benim için kitap okuyamamak

Afiyet olsun balım. Cuma menüleri kaldirilsa değil mi Yine de çok kaçamak yok kahvaltı yerine iki kandil simidi geçmiş napalim olsun. çorbadan başka yemek vermediler mi sana kıyamam .
Sağol canımm kaptaniçemm

Yok yok kaldırmayalım, cuma menüleri sebebiyle devamlılık sağlayabiliyorum ben

Ayyyy ilahiii gerçi yalan da değil pek bi yemek yoktu akşam için kızlar ve eşim yediler ama ben yoğurt çorbasını çok severim bi de güzel yapmışım kalsa bi kase daha yerdim, o da bitti

İlk kilo vermeye başladığım dönemde bunu çok yaşadım, sürekli kilo al-ver süreci yaşadığım için çevremdekiler yemek yediğimi görünce aaaa yine kilo alacaksın bak dedikleri için herkes uyuduktan sonra kalkıp gizli gizli yerdim canımın istediklerini

Birer lokmadan nolur ki demeler veya bir seferden bir şey olmaz diyenler çok etrafımızda. Biz kahramanız aslında , kiymetimizi bilelim.
Ben bunun çözümünü diyet yaptığımı söylemeyerek buldum, sadece canım istemiyor şu anda diyorum çok ısrar ederlerse de alıyorum ama yemeyip çocuklara ya da eşime veriyorum

pazara gittim geldim sağlıklı beslenmek bir lüks !
Ne yazık ki öyle canım

Çok geçmiş olsun canım

Ablalarim bacilarim
Bugün hastayım ayağına anneme gittim
Anne evi ekmeği tatlı olur biliyorsunuz
Neyse liste dışına çıktım. Bu şekilde bırakıp yarına geçeyim diyorum
Menü yaziyimda yazmistim nasılsa olsun adım.
Saat 9 da mantarlı yumurta
1 çay kaşığı kaymak
O kadarda bal 4 fındık
Saat 13.30 2 YK menemen 1 roll ekmek 2 halka sucuk
Saat 17 sıcak un helvası 2 YK yakın.
Kesinlikle listemde bunlar yoktu. Bu şekilde bitirmeye çalışacağım. Sıcak biseyler çay kahve filan.
Şu da yok harekette. Anneme uyumaya gittim küçüğe o baktı
Sonrası için tavsiyeniz varsa alabilirim
Elhan Cordelia ffestinalente L LESA76

gezegenfeza abla beni gectin ama hemen arkandayım bırakmam seni

Hepimiz yasadik iste...bizi bizden iyi anlayan kimse olamaz.. diyetisyen bile,psikolog bile... Belki kilo problemi yasamis bir diyetisyen anca (ben oyle bir diyetistenle calismistim dertlesiyorduk hep )

İyi ki burdayiz iyi ki varsiniz

dün sabah tartılamadım. akşamüzeri işten gelince tartıldım.
geçen cuma 89.9
pazartesi 89.1
dün 89.6
bugün 88.6

geçmiş olsun canım

Selamlar iyi akşamlar
Bugünki menü
Sabah 9.30
2 haşlanmış yumurta

Ara 14.00 civarı
2 Medine hurması
2 küçük kuru kayısı
2 ceviz
1 sade kahve

Akşam 17.00
1 kase mercimek çorbası
3 yaprak marul arasına 1 ton balığı
Acı biber turşusu

Su 2 lt
700 ml bitki çayı

spor da ara sıra egzersiz yapıyorum çocuklardan işten fırsat bulunca
arwengsd Elhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…