Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar merhaba döndüğümden beri çok kötü gasta oldum. Gözümü açamıyorum. Menü de paylaşamadım. Böyle devam ederse cts hazırlağa geçeyim diyorum. Biraz kendime geleyim. Daha sonra gruplardan devam ederim
Çok geçmiş olsun canım vitamin almaya çalış boö ılık su 🙏

1000165114.jpg
Sabah kahvaltım ve akşam yemeğim Bunlar arada bir fincan Türk kahvesi 2,5 litre su ve bir tane armut Yedim🥳🥳🌸🌸 Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Eklentiler

• 1000164684.jpg
    1000164684.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 5
Akşam komşuma gidecem. ortak arkadaşlardan ev görmeye gidecek olan var beni de çağırdı. diyette olduğumı biliyor aslında ama sanki ısrar edecek. Mesajlaşıtken benim evde diyet yok dedi :skandal:

Bugünkü menüm

Zayıflamak istiyorum:KK43: şu ara kış geliyor diye iştahım arttı maalesef bugün
Geceleri çok zorlanıyorum aklıma tatlılar geliyor 🥶😭
Sonra 36-38 beden kıyafetler sonra yemiyorum

LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne
kahvaltı

5 zeytin
1 dilim kaşar
1/4 krep küçük boy

Ara
2 salatalık maydanozlu shake

Akşam
1 ızgara balık
Salata
4-5 tane mantar ızgara

Akşam komşuma gidecem. ortak arkadaşlardan ev görmeye gidecek olan var beni de çağırdı. diyette olduğumı biliyor aslında ama sanki ısrar edecek. Mesajlaşıtken benim evde diyet yok dedi :skandal:
Çevremizdeki insanlarin niyeti ne olursa olsun böyle ısrar etmesi saygı duyup sessiz kalamamasi beni çıldırtıyor. Hayatta sevmem ısrarı ya.

Afiyet olsun ama çok az besleniyor sun sanki sağlığın için zararlı olabilir 🙏
Misafir geldi diye öyle oldu kaptanım sonraki gün toparladım zaten dyanamam ben o kadar açlığa, şekerim düşer. Normal listelerimi görmüşsündür zaten. :kk77:
Çevremizdeki insanlarin niyeti ne olursa olsun böyle ısrar etmesi saygı duyup sessiz kalamamasi beni çıldırtıyor. Hayatta sevmem ısrarı ya.
Ben de yaa, normal ısrarı bile sevmem üstelenmesini, hele diyetteyken hiç tahammülüm yok.

Menümü vereyim komşumdan gelince bi güncelleme geçerim inş 🙏
LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Kahvaltı 09.30: 1 has yumurta kk peynir
2 ceviz
Maydanoz, salatalık, nane, yeşil biber
1 d çavdar ekm

Öğle 12.15: 1 kase sebze çorbası
4 kasık yoğurt 2 kasık yulaf ezmesi

Ara 16.00: 15 badem
1 yeşil elma
Sade Türk kahvesi

Akşam 18.00: 100 gr has tavuklu salata
1 bardak ayran

3 litre su
5700 adım

Ben Her zaman değil ama motive iken şöyle yapabiliyorum şu an yiyemeyeceğim ama kahvaltıda yiyeceğim deyip paket yaptırıyorum😁 samiyetin varsa paket yapip yarina saklayabilirsin😊

Olsun sen karli cikarsin, evet yarim simit 1 ucgen peynir olabilirmiş :KK66:
Kesinlikle öyle canım şu an kendimle gurur duyuyorum o savaşlardan kazanarak çıktım🤣🌸
Eki Görüntüle 3486751 Sabah kahvaltım ve akşam yemeğim Bunlar arada bir fincan Türk kahvesi 2,5 litre su ve bir tane armut Yedim🥳🥳🌸🌸 Fit mutlu anne Fit mutlu anne
Shake in içinde ne var canım
Afiyet olsun 🌸
Ayhhh ben de ama artık arkadaşlarım alıştılar bana şükür ısrar etmiyorlar 🤣

Kesinlikle öyle canım şu an kendimle gurur duyuyorum o savaşlardan kazanarak çıktım🤣🌸

Shake in içinde ne var canım
Afiyet olsun 🌸

Ayhhh ben de ama artık arkadaşlarım alıştılar bana şükür ısrar etmiyorlar 🤣
Bir tane Cennet hurması var canım taze bir tane dondurulmuş muz keten tohumu chia Laktozsuz kefir bunlar var

ben çok katılamıyorum eskisi gibi :KK43:
Katılırsın katılırsın ver kendini buraya tatlım geçen seneki gibi🔥🔥🔥🔥🫡
03.10.2024

07.30
yarım avuç mısır kavurgası

12.00
kaşarlı sniztel ( fırında)
salata
ayran

16.00
yarım avuçtan biraz fazla mısır kavurgası

19.00
3 köfte 2 dilim patates ( salçalı izmir köfte )
2 yk yoğurt
4 yk salata (domates , soğan,salatalık,biber

su : 2 lt

LenaG LenaG
Oo gayet Şahane🥳
günaydınnnn :KK36: :KK36: :KK36: bugün sabah aralıklı oruç yapmıyorum bayadır kahvaltı olarak canım poğaça istedi pastaneye gitsemmi gitmesemmi arasında kalırken ofise geçip avuç içi kadar tam buğday ekmeğine iki çatal peynir koyup yedim hem karnım doydu hem pastane poğaçası ile miğdem yanmadı vuhuu cumartesiye hazırlık gibi gibi sankim :halay::halay:
Yahu sen hani mezun olmuştun yine buralardasın:KK67:

X