Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım vitamin almaya çalış boö ılık su

Akşam komşuma gidecem. ortak arkadaşlardan ev görmeye gidecek olan var beni de çağırdı. diyette olduğumı biliyor aslında ama sanki ısrar edecek. Mesajlaşıtken benim evde diyet yok dedi

Bugünkü menüm

Zayıflamak istiyorum şu ara kış geliyor diye iştahım arttı maalesef bugün
Geceleri çok zorlanıyorum aklıma tatlılar geliyor
Sonra 36-38 beden kıyafetler sonra yemiyorum

LenaG Fit mutlu anne
kahvaltı

5 zeytin
1 dilim kaşar
1/4 krep küçük boy

Ara
2 salatalık maydanozlu shake

Akşam
1 ızgara balık
Salata
4-5 tane mantar ızgara

Akşam komşuma gidecem. ortak arkadaşlardan ev görmeye gidecek olan var beni de çağırdı. diyette olduğumı biliyor aslında ama sanki ısrar edecek. Mesajlaşıtken benim evde diyet yok dedi
Çevremizdeki insanlarin niyeti ne olursa olsun böyle ısrar etmesi saygı duyup sessiz kalamamasi beni çıldırtıyor. Hayatta sevmem ısrarı ya.

Afiyet olsun ama çok az besleniyor sun sanki sağlığın için zararlı olabilir
Misafir geldi diye öyle oldu kaptanım sonraki gün toparladım zaten dyanamam ben o kadar açlığa, şekerim düşer. Normal listelerimi görmüşsündür zaten.
Çevremizdeki insanlarin niyeti ne olursa olsun böyle ısrar etmesi saygı duyup sessiz kalamamasi beni çıldırtıyor. Hayatta sevmem ısrarı ya.
Ben de yaa, normal ısrarı bile sevmem üstelenmesini, hele diyetteyken hiç tahammülüm yok.

Menümü vereyim komşumdan gelince bi güncelleme geçerim inş
LenaG Fit mutlu anne

Kahvaltı 09.30: 1 has yumurta kk peynir
2 ceviz
Maydanoz, salatalık, nane, yeşil biber
1 d çavdar ekm

Öğle 12.15: 1 kase sebze çorbası
4 kasık yoğurt 2 kasık yulaf ezmesi

Ara 16.00: 15 badem
1 yeşil elma
Sade Türk kahvesi

Akşam 18.00: 100 gr has tavuklu salata
1 bardak ayran

3 litre su
5700 adım

Ben Her zaman değil ama motive iken şöyle yapabiliyorum şu an yiyemeyeceğim ama kahvaltıda yiyeceğim deyip paket yaptırıyorum samiyetin varsa paket yapip yarina saklayabilirsin

Olsun sen karli cikarsin, evet yarim simit 1 ucgen peynir olabilirmiş
Kesinlikle öyle canım şu an kendimle gurur duyuyorum o savaşlardan kazanarak çıktım
Eki Görüntüle 3486751 Sabah kahvaltım ve akşam yemeğim Bunlar arada bir fincan Türk kahvesi 2,5 litre su ve bir tane armut Yedim Fit mutlu anne
Shake in içinde ne var canım
Afiyet olsun
Ayhhh ben de ama artık arkadaşlarım alıştılar bana şükür ısrar etmiyorlar

Bir tane Cennet hurması var canım taze bir tane dondurulmuş muz keten tohumu chia Laktozsuz kefir bunlar var

ben çok katılamıyorum eskisi gibi
Katılırsın katılırsın ver kendini buraya tatlım geçen seneki gibi
Oo gayet Şahane
Yahu sen hani mezun olmuştun yine buralardasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…