Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah şifa versin biran önce toparlanın inşallah

Oğluna acil şifalar diliyorum canım

3 saattir temizlik işi beni mahvetti.
Ohhh mis gibi olmuştur eline sağlık
bişey sormam gerek geldiğimden beri hep aklımda da benden yaşça büyük yoldaşlarıma hitap etme şeklimde sıkıntı yok değil mi?mesela Elhancığım,Fezacığım,Nergisciğim gibi
Benim hosuma gider çünkü ruh yaşım 26
Çok geçmiş olsun canım grupta herkez hasta vallahi Allah şifa versin

KDünden beri gelemedim bı turlu tel elime geçmiyor ki geçince de sarzi bitmiş oluyor ffestinalente kaptanım hayırlı olsun dünkü menümü yazayım hemen
Sahur
1 yumurta 1dilim peynir salatalık domates1 buçuk dilim çavdar ekmeği
İftar
1 kase brokoli çorbası 4 YK zeytinyağlı bamya 1 dilim ekmek iki parça biber tursusu
İftardan sonra kandilden beri tatlı istiyordu 1 tabak un helvası
Su 1 buçuk lt spor yok ama dışarı işlerim vardı 3 kat merdiveni 3 kere inip çıktım siz düşünün

13 ocak
Sabah
Greyfurt limon zencefil mandalina shot

1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
Lor

Öğle
1 adet pastane tuzlu kurabiye

Akşam
1 kase tarhana
5 kaşık bamya yemeği
2 kaşık pilav
Su 3.u bulur
Spor 5.700 adım =570 puan
Elhan Cordelia ffestinalente

Eklentiler

• sporthealth-1-20240113-161840.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 17
Canım Simayim seni rahat ettirememis gibi hissediyorum. Hazirlikta olmak kilo takibini sağlıyordu senden çok bir şey beklemiyordum . Asla gönülden ırak olmadın her zaman yanındayız bitanem.
aaaa ablaa o ne demek sen çok idare ettin beni. Allah razı olsun senden..
beni çok üzdüğünü bil ki ben herkes için üzülmem

Aşağıdaki mesaj 3 Ocak 2020 tarihli
ahhh içimm eridi nasıl gideyim şimdi bu mesajdan sonra canım benimmm kararımı çoktan vermistim ki ama ne yapacam şimdi
Bende seni çok seviyorm

Yerim seni tatlışım

Bende devamli aktif olamiyorum bu sıralar ama.burda uzaklaşmak da iyi.olmuuor canım

Ayyy evet bende gördüm şaşırdım 50 tl.ispanak
işte aktif olamamak çok canımı sıkıyo iki aydır kilo bildirip çıkıyorum
biliyorum farkındayım zeynep ama utanıyorum artık ..
ama cordelyamın mesajı beni mahvetti

Ben dün bir miktar kaçamak yaptım ama yine de yazayım geç de olsa

Sabah okulda çay kahve içtim
14.45 te
2 kandil simidi
1 muz
1 Halley yedim

Akşam yemeğinde 18.30 du sanırım
1 kase balkabağı çorbası
1 tabak yoğurtlu sarma yedim

Sonra film saati yaptık ailecek ve bir kase patlamış mısır yedim, bir paket de probis ne yazık ki

Canım gitmen ya da kalman değil, zayıflamak istemen ama kendini ikinci plana atman beni üzüyor. Kendine zaman ayıracak buraya gelecek menü bildirecek biraz sohbet edecek 15-20 dakika ayır kendine. Zayiflayinca kendini daha iyi hissedeceksin bunu biliyorsun. Böyle mutsuzsun. Yoksa neden yıllardır bu çaba içine giresin. ayrica buraya gelmesen de zayıflayabilirsin söylediğin hiçbir şey sağlıklı beslenmeye engel degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…