Popüler Konu LenaG ile MasterFit

😂😂😂
Canım spor öncesi 20dk önce sade kahve spor sonrası maden suyu iç dedi
Kepekli ekmek tüketme dedi kansizligim olduğu için tam buğday tüket dedi. Hafta içi kahvaltı bana zor dedim sabah kefir verdi.
Hani tavada yağ olur yağ sökücü dökersin ama su olmazsa temizlik olmaz ya dedi bol su iç dedi. Bide yağın %80 ni nefes yolu ile gider dedi. O yüzden haftada 3 gün 45-60dk spor önerdi
Bu birgunluk menüm
Tüyolar için teşekkürler bitanem 🥰 Ayıptır söylemesi bizim yaptığımızdan farklı bir şey deseydi keşke o_OTatlışim sen kontrol altında olduğunu hissedeceğin için diyetisyen şartti yanlış anlama. İnşallah sağlıklı bir şekilde istediğin kiloya inersin. :dua:

Evde ki bireylerin bu akşam yediği pasta dürüm VS benim yediğim omletli marul dürüm 😂😂

IMG_20240103_181230.jpg IMG_20240103_182126.jpg

😂😂😂
Canım spor öncesi 20dk önce sade kahve spor sonrası maden suyu iç dedi
Kepekli ekmek tüketme dedi kansizligim olduğu için tam buğday tüket dedi. Hafta içi kahvaltı bana zor dedim sabah kefir verdi.
Hani tavada yağ olur yağ sökücü dökersin ama su olmazsa temizlik olmaz ya dedi bol su iç dedi. Bide yağın %80 ni nefes yolu ile gider dedi. O yüzden haftada 3 gün 45-60dk spor önerdi
Bu birgunluk menüm
Hayirli olsun canim benim gayet güzel menü bekliyoruz sonuçları

Elhan Elhan
12.30 kahvaltı
Patateslı omlet
Bir dilim tahıllı ekmek zeytin peynır domates
Portakal suyu
14.30 Kuruyemiş
16.30 Sade kahve + fellas bar
19.00 yoğurtlu göbek marul salata + 1 dilim kızarmış tahıllı ekmek + iki adet köfte
Son olarak da bı meyve yerim gün kapanır

Eklentiler

• 8DA6F28D-D947-4C37-8B78-63695118A7B7.jpeg
    8DA6F28D-D947-4C37-8B78-63695118A7B7.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 21
Elhan Elhan
12.30 kahvaltı
Patateslı omlet
Bir dilim tahıllı ekmek zeytin peynır domates
Portakal suyu
14.30 Kuruyemiş
16.30 Sade kahve + fellas bar
19.00 yoğurtlu göbek marul salata + 1 dilim kızarmış tahıllı ekmek + iki adet köfte
Son olarak da bı meyve yerim gün kapanır
Afiyet olsun papatyacim. Menün çok güzel. :KK68: Maşallah çok güzel başladin. :super:

Hayirli olsun canim benim gayet güzel menü bekliyoruz sonuçları
Aynen uyguladım. Öğlen ağır geldi. Akşam çok doymadım gibi bilmiyorum
1-2 saat arayla birşeyler yemek can sıkıcı sürekli takipteyim. Yemek için yaşıyor gibiyim. Neyse söz verdim bu hafta tam uyacagim. Suda hala sorunlarim var
Bugün 1lt içtim daha.
Yemeyi hem hazırlamak hem tüketmek için sürekli zaman ayırıyorum. 🙄

Tüyolar için teşekkürler bitanem 🥰 Ayıptır söylemesi bizim yaptığımızdan farklı bir şey deseydi keşke o_OTatlışim sen kontrol altında olduğunu hissedeceğin için diyetisyen şartti yanlış anlama. İnşallah sağlıklı bir şekilde istediğin kiloya inersin. :dua:
Aynı fikirdeyim abla.
Bugün yine sıkıntılı bitiriyorum günü. Birşeyler atıştırmak istiyorum sanki tüm dertlere çare olacak. Dün yediklerim hangisini çözdü ki 🙁
Gidip bı yeşil çay yapayım

Açmadan kapattık tatlım. :KK60:
Üzümünü yedik bağını asla sormuyoruz. :cool:
Seni sağlıksız karbonhidrattan uzaklaştırmak için alternatifler bulmamız lazım. :KK5:
Aslında yaptım çok güzel ve şeker ihtiyacimi karşılıyor ondan yedim 2 tane yazicam menume. İçinde kuru incir, tambugday unu, süt ve yumurta var. Bunları karistirp kurabiye yaptım muhteşem oldu
fmf imiş canımm

tabii ki dikkat edilirse inşallah sorun olmaz ama daha 5 yaşındaki çocuğa nasıl hayır makarna yok ekmek de yeme diyeceğim :KK43:

rahmetli abim 10 yaşından beri tip 1 diyabetti ve annemle babam çok zorlandılar :KK43:

diyabet tabii ki çok daha zor bir hastalık Rabbim evlerden ırak etsin ama ne biliyim birebir yaşadığımız için o süreci kızım da aynı sıkıntıları yaşayacak korkusu doldu içime :KK43:

abartıyor olabilirim bilmiyorum ve asla isyan etmiyorum ama kızlarım zaten bir sağlık problemiyle uğraşırken başka birşeyle uğraşsınlar istemiyorum, Allahım beterinden korusun tabii ki de :dua:
Canim geçmiş olsun. Kızın fmf mi oldu. Benimde oğlum fmf hastasi

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )bluedeniz
YAŞINIZ:47
BOYUNUZ:160cm
KİLONUZ:78kg
HEDEF KİLONUZ:60kg
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:sağlıksız beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:yas ve kiloyla birlikte sağlık sorunları yaşamaya başladım.İstedigim kıyafetleri giyemiyorum.

X