Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar bugün benim doğum günüm bana böyle bir çiçek geldi acaba bakımı nasıl olur saksıyı değişmem mi lazım bilemedim internetde çok bilgi bulamadım. Konudan çok bağımsız ama 🤭Eki Görüntüle 3361308
Sağlıklı, huzurlu, mutlu çok güzel yılların olsun Serapcim. :dua::KK200: Doğum günün kutlu olsun. 💐💐💐
Çicegin de çok güzel. :KK36:

Cumartesi menüsü
Kahvaltı 11
1 TB ekmeği
3 YK menemen
1 minik kıymalı börek
1 dilim peynir, 2 ceviz,3 zeytin
Domates, maydonoz

Akşam 18:30
Fırında somon
1 orta boy patetes
Salata

2,5 lt su

3300 adım 330 p
30 dk cardio 300 p
200 zıplama 250 p
Toplam 880 p
Elhan Elhan Cordelia Cordelia blonde ambition blonde ambition
Afiyet olsun sidoşum. :KK60: Menü ve spor çok güzel. :super:

EKG çekildi hocam. Sonrasında hemen kan sulandirci verin dedi Dr. Ama tansiyonum yüksekti. EKG de bir sıkıntı çıkmadı dedi doktor. Röntgene gectik akciğerde mi sikinti var diye. Cigerlerde temiz çıktı. Kanda da sıkıntı gözükmüyor dedi doktor iki kere kan alındı. Ama kardiyoloji görsün mutlaka dedi. Bakalım müsait bir zamanda gideceğiz artık
Tetkikler çok güzel. İçim rahatladı. :dua:Ekg de normal gelecek inşallah.

Tatlım yardımcı kaptanlığı aynı zamanda Ellssa Ellssa üstlendi sağ olsun. :KK36: Yalnız değilsiniz bitanem bugün yarın gelir inşallah kaptanımız. :dua::KK200: blonde ambition blonde ambition tatlım özledik aynı zamanda. :KK51:
Oo o zaman doğru kişiden yardım istemişim desene Elhan kaptanım. 🤭

Merhaba kızlar bugün benim doğum günüm bana böyle bir çiçek geldi acaba bakımı nasıl olur saksıyı değişmem mi lazım bilemedim internetde çok bilgi bulamadım. Konudan çok bağımsız ama 🤭Eki Görüntüle 3361308
Doğum günün kutlu olsun canım 🎉🎉🎉
Çiçekler hiç anlamadığım bir tür🙈

X