Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydinlar 🌸 sabah 5 te uyutabildim var mi benim gibi olan? Her ay sonu boyle bur günüm oluyor mutlaka dolunay diyorlar ondan mi ki 🙈 nasıl şiş hissediyorum uyku uyumamaktan 😬 bugunde calisacagim yilin son günü oldugu icin elimde varolan işleri transfer etmeliyim malum herşey gibi bizim sektörde zamlanacak 😟
Bende gece 4 Te uyudum galiba, az önce çorap giydirmeye geldiler, kalktım. Muhtemelen tekrar koltukta uyuklamaya devam ederim, yorucu bir akşam oturması beni bekliyor 😔

Gunaydinlar 🌸 sabah 5 te uyutabildim var mi benim gibi olan? Her ay sonu boyle bur günüm oluyor mutlaka dolunay diyorlar ondan mi ki 🙈 nasıl şiş hissediyorum uyku uyumamaktan 😬 bugunde calisacagim yilin son günü oldugu icin elimde varolan işleri transfer etmeliyim malum herşey gibi bizim sektörde zamlanacak 😟
Günaydın Leylacim. Dolunay bayağı kücülmüştü eski etkisi mı kaldı üzerinde bilemiyorum. 🥺 İşlerin yoğunluğundan kendini ihmal etme enerji verecek bir şeyler iç ve ye. Uykusuzluk, yorgunluk stres zamanlarında bağışıklık düşüyor virüsler semtine ugramasin kuzum. :dua::KK200::KK60:
Günün kolay geçsin. 💐

Elhan Elhan kaptanım şimdi kahve içicem ama Türk kahvesi mi içeyim filtre kahve mi ? Karar veremedim de 😅😅Bi yardım etsen 🤭
Canım Türk kahvesi daha sağlıklı içine tarçın varsa Hindistan cevizi yağı da koy. ( piştikten sonra)
Ben filtre kahveyi cok seviyorum ama ☝️o daha sağlıklı, wcyi de kolaylaştırır.
Tercih senin yine de bitanem afiyet olsun. :dua::KK200:

Canım Türk kahvesi daha sağlıklı içine tarçın varsa Hindistan cevizi yağı da koy. ( piştikten sonra)
Tamamdır canım 💕Sen istersinde ben tarçınlı Hindistan cevizli yapmaz mıyım? Cansın sen 💕 tarçın ve Hindistan cevizi yağı her ikisi de piştikten sonra mı ? Yoksa sadece yağ mı piştikten sonra canım

Tercih senin yine de bitanem afiyet olsun. :dua::KK200:
Ve şöyle bişey duydum
Türk kahvesinin kokusuna melekler gelir, koku gidene kadar kalırlarmış

X